Vízilabda BL: győzelemmel kezdett a Ferencváros

Győzelemmel kezdte szereplését a címvédő Ferencváros a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában: Varga Zsolt együttese szerdán 15-12-re nyert a német Waspo Hannover ellen a csoportkör nyitófordulójában.

Fotó: MTI

Az egyetlen negyedig szoros összecsapáson a házigazdák legeredményesebb játékosa a nyáron igazolt Zalánki Gergő volt három találattal.

A zöld-fehérek jövő héten újra hazai medencében játszanak, amikor is a francia CN Marseille csapatát fogadják.

Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 1. forduló:
B csoport:
FTC-Telekom Waterpolo - Waspo Hannover (német) 15-12 (3-3, 6-3, 4-3, 2-3)
a magyar csapat gólszerzői: Zalánki 3, Younger, Jaksic, Varga Dé., Bicari 2-2, Mezei, Sedlmayer, Jansik Sz., Fontulisz 1-1

Ferencváros,Vízilabda,Vízilabda Bajnokok Ligája

Férfi vízilabda BL: nagy fölénnyel nyert az OSC a selejtezőben

2019.09.21. 20:20
Az OSC házigazdaként 11-3-ra legyőzte a görög Vuliagmeni csapatát a férfi vízilabda Bajnokok Ligája selejtezőjében, a harmadik forduló szombati első mérkőzésén.

EL: a Ferencvárosnál nem esnek át a ló túloldalára

2019.09.20. 08:10
A Ferencváros bravúros 1–1-et ért el Barcelonában. Az Espanyol elleni találkozót követően természetesen mindenki elégedetten nyilatkozott a magyar csapatból.

Európa-liga: döntetlent játszott a Ferencváros Barcelonában!

2019.09.19. 22:50
A Ferencváros óriásit küzdve 1-1-es döntetlent játszott az Espanyol otthonában, így pontszerzéssel indította főtáblás szereplését az Európa-ligában.

ÉLŐ: Espanyol-Ferencváros - Európa-liga

2019.09.19. 20:45
Barcelonában, a csoportja legnagyobb esélyese ellen kezdi meg az Európa-liga csoportkörét a Ferencváros. Élő szöveges közvetítést adunk a találkozóról.

Európa-liga: Rebrov azt szeretné, ha saját játékára koncentrálna az FTC

2019.09.18. 20:00
Szerhij Rebrov vezetőedző azt hangsúlyozta, hogy a Ferencvárosnak saját játékára kell koncentrálnia ahhoz, hogy sikeres lehessen az Espanyol …

Európa-liga: az Espanyol is ünnepre készül

2019.09.18. 19:25
A Ferencváros 15, az Espanyol 12 év után szerepel ismét egy kontinentális kupasorozat főtábláján, ennek megfelelően a spanyolok is ünnepi mérkőzésre készülnek csütörtökön.

Európa-liga: úton a Ferencváros

2019.09.18. 12:10
Elindult a Ferencváros Barcelonába, ahol csütörtök este az Espanyol vendégeként megkezdi az Európa-liga csoportküzdelmeit.

Vízilabda BL: a Vuliagmenit kapta az OSC

2019.09.17. 13:20
Az Európai Úszószövetség (LEN) elkészítette a Férfi Bajnokok Ligája 3. selejtezőkörének, illetve a Férfi Euro-kupa 2. selejtezőkörének sorsolását.

Férfi vízilabda Eurokupa: az Eger és a Miskolc is veretlenül jutott tovább

2019.09.15. 13:15
Az Eger és a Miskolc is megnyerte harmadik mérkőzését is vasárnap a férfi vízilabda Eurokupa első selejtezőkörében: előbbi a négycsapatos …

NB I: Rebrov szerint önbizalomnövelő győzelmet aratott csapata

2019.09.15. 12:40
A Ferencváros vezetőedzője szerint csapata akár az Espanyol elleni mérkőzésre is önbizalmat szerezhet a Paks elleni fölényes győzelemből.