Férfi kézilabda NB I: a Füred legyőzte otthon az FTC-t

Balázs Dávid

A Balatonfüred legyőzte a harmadik helyen álló Ferencváros csapatát a férfi kézilabda NB I pénteki mérkőzésén, amivel feljött a tabella negyedik helyére.

Fotó: fradi.hu

A Ferencvárosnak ez volt az első bajnokija idén, amikor vereséget szenvedett.

Eredmény (a szövetség honlapjáról):
Balatonfüredi KSE - FTC-HungaroControl 29-25 (15-11)

Az NB I-et a 100%-os Telekom Veszprém vezeti, az ugyancsak hibátlan mérleggel rendelkező MOL-Pick Szeged előtt.

Kézilabda,Ferencváros,Balatonfüred

Kézilabda BL: Mikler Roland a hét kapusa

2019.10.21. 13:10
A Szeged Zágrábban parádézó magyar válogatott hálóőrét választotta meg az EHF a hét legjobb kapusának a Bajnokok Ligájában.

Kézilabda BL: Zágrábban nyert a Szeged

2019.10.20. 18:55
A MOL-Pick Szeged öt góllal nyert a PPD Zagreb otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének ötödik fordulójában, vasárnap.

Női kézilabda EHF Kupa: kettős győzelemmel jutott tovább a Debrecen

2019.10.20. 17:55
A Debrecen 34-31-re nyert a TSV Bayer 04-Werkselfen otthonában a női kézilabda EHF Kupa selejtezőjében, így kettős győzelemmel jutott tovább a második …

NB I: Rebrov több játékosát is lecserélte volna

2019.10.20. 10:35
Nebojsa Vignjevics szerint az Újpest játszott jobban a rangadón és így nem érdemelt csapata vereséget, míg Szerhij Rebrov a ferencvárosiak támadójátékát kritizálta a derbit követően.

Közvetítések: remek vasárnapnak nézünk elébe

2019.10.20. 07:30
A mai napon láthatjuk a MotoGP aktuális versenyét, az Internazionalét, a MU-Liverpool rangadót, valamint a kézilabda-BL-ben szereplő Szegedet.

Női kézilabda BL: Ljubljanában is győzött a Győr

2019.10.19. 22:10
A címvédő Győri Audi ETP KC 33-21-re győzött a Krim Mercator Ljubljana otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája mai játéknapján.

NB I: mindent kihagyott az Újpest, ferencvárosi győzelem a derbin

2019.10.19. 21:20
Hiába játszott mezőnyfölényben az Újpest a Ferencváros elleni derbin, a rangadón zöld-fehér győzelem született.

Kézilabda BL: a Veszprém legyőzte a címvédőt!

2019.10.19. 19:20
A Telekom Veszprém nagyszerű játékkal 39-30-ra legyőzte a címvédő Vardar Szkopjét a kézilabda Bajnokok Ligájában.

Női kézilabda BL: megvan a Ferencváros idei első győzelme

2019.10.19. 17:00
A Ferencváros 37-31-re győzött a hoirvát Podravka ellen és így megszerezte első győzelmét az idei BL-szezonban.

NB I: a derbi a forduló csúcspontja

2019.10.19. 14:10
Hat mérkőzést rendeznek a labdarúgó élvonal 9. fordulójában a mai napon, ám egyik sem kap olyan figyelmet, mint a Ferencváros-Újpest derbi.