Kosárlabda NB I: otthon győzött a Körmend a Szolnoki Olaj ellen

Esélyt sem adva a szolnoki csapatnak 89-60-ra legyőzte ellenfelét az Egis Körmend a férfi kosárlabda NB I harmadik fordulójában.

Fotó: M4 Sport

A tavalyi alapszakasz győztes, play off második Körmend eddig hibátlanul kezdte a szezont, és ugyanezt a jó formáját hozta a Szolnoki Olaj ellen is az első negyedben. A vasiak 33-18-ra megnyerték az első játékrészt, majd a nagyszünetre már 47-30-as hazai vezetésnél vonulhattak a csapatok.

A fordulás után sem sikerült aztán felébrednie a Szolnoknak, hiszen a harmadik negyedet ismét megnyerte a Körmend, ráadásul 13 ponttal, így már 30 pont volt a két fél közt. Végül az utolsó játékrészt sikerült megnyerniük a szolnokiaknak 16-15-re, így 89-60-as eredménnyel végződött az összecsapás.