U19-es labdarúgó Európa-bajnokság selejtező: kikapott a magyar válogatott Horvátországtól

Az U21-es és a felnőtt válogatott után az U19-esek is vereséget szenvedtek a horvátok ellen az Európa-bajnoki selejtezőben.

Fotó: Rangadó.hu

A magyar válogatott Grúzia elleni 4-2-es vereségét követően a csoport egyik esélyese, a horvát nemzeti csapat ellen lépett pályára az U19-es labdarúgó Európa-bajnokság selejtezőjében. Az első félidő gólt nem hozott, tartani tudta magát hazánk együttese, de a második játékrész elején, az 53. percben Ivan Saric révén előnybe került Horvátország.

Végül a győzelmet Mario Vuskovic biztosította be a horvátok számára a 89. percben, így 2-0-ás vereséget szenvedett el az U19-es magyar válogatott, ezzel biztossá vált, hogy nem juthat tovább a következő körbe.

Magyarország utolsó mérkőzését a csoport utolsó helyén álló Kazahsztán ellen vívja kedden 20:00-tól.