Közvetítések: Franciaország és Anglia is kijuthat ma az Eb-re

Balázs Dávid

Franciaország egy győzelemmel biztos Eb résztvevő, de Anglia is kvalifikálhatja magát ma este.

10.00: Tenisz, WTA-torna, Moszkva (Digi Sport 1)
13.00: Tenisz, WTA-torna, Luxemburg (Digi Sport 2)
13.30: Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1107 (Sport 1)
13.45: SNOOKER, Brit Open, Home Nations Series, Brit Open 2.nap (Eurosport 1)
18.00: Jégkorong, Erste Liga, alapszakasz, Fehérvári Titánok–DEAC (M4 Sport)
19.45: SNOOKER, Brit Open, Home Nations Series, Brit Open 2.nap (Eurosport 1)
20.30: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező-mérkőzés, Franciaország-Törökország (Sport 1)
20.30: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező-mérkőzés, Bulgária-Anglia (Sport 2)

Külföldi labdarúgás,Jégkorong,Tenisz,Lósport

Premier League: Frank de Boer kellemetlen rekordja

2017.09.11. 17:35
Soha olyan hamar nem küldtek még el a kispadról edzőt a Premier League-ben, mint most a Crystal Palace Frank de Boert.

Jégkorong: a finn Golden Lions csapata Budapestre jön

2017.09.11. 17:05
A zömében a 1995-ös világbajnok csapatból álló Golden Lions néven futó együttest, Stanley-kupa győztes, világbajnok és olimpiai érmesek alkotják majd.

Tenisz: Fucsovics négy helyet javított, továbbra is Nadal az élen

2017.09.11. 10:05
A US Open győztese immáron majdnem 1900 pontos előnnyel vezet Roger Federer előtt.

Tenisz: új világelső a nőknél, Babos négy helyet visszaesett

2017.09.11. 09:20
Garbine Muguruza két helyet előrelépve az élre állt a női teniszezők világranglistáján, a spanyol játékos a 24. női világelső.

Jégkorong itthonról és futball Angliából a mai műsorban

2017.09.11. 08:00
A jégkorong Erste Ligában a Megyeri útra látogatnak az Acélbikák, míg az angol Premier Leagueben a West Ham és a Huddersfield feszül majd egymásnak.

US Open: Nadal nyerte a férfi egyest

2017.09.11. 01:10
A világelső Rafael Nadal megszerezte 16. Grand Slam-trófeáját is miután a US Open döntőjében három szett alatt legyőzte Kevin Andersont.

US Open: Martina Hingis párosban is győzött

2017.09.10. 21:55
A szombati vegyes páros sikerét követően a női duók versenyében is Martina Hingis, valamint partnere diadalmaskodott az amerikai nyílt teniszbajnokságon.

Jégkorong Erste Liga: Székesfehérváron győzött a MAC

2017.09.10. 21:20
A legutóbb ezüstérmes MAC Budapest 4–2-re győzött Székesfehérváron a jégkorong Erste Liga alapszakaszának vasárnapi játéknapján.

Jégkorong EBEL: Zágrábban javított a Fehérvár AV19

2017.09.10. 20:35
A Fehérvár AV19 hosszabbítás után 4–3-ra nyert a KHL Medvescak Zagreb vendégeként vasárnap az osztrák jégkorongliga (EBEL) alapszakaszában.

Serie A: széttépték a Milant Rómában (videó)

2017.09.10. 19:00
Ontották a gólokat a Lazio futballistái az AC Milan ellen a Serie A 3. fordulójában. A fővárosiak 11 perc alatt négy gólt lőttek a piros-feketéknek, aki csak szépíteni tudtak.