Bécsi tenisztorna: Fucsovics továbbjutott

Balázs Dávid

Fucsovics Márton bejutott a második fordulóba a 2,4 millió euró (770 millió forint) összdíjazású bécsi keménypályás férfi tenisztornán.

Fotó: hungarysport.hu

A legjobb magyar férfi teniszező az olasz Lorenzo Sonegót győzte le két játszmában, 1 óra 45 perc alatt.

A 27 éves Fucsovics kellemes emlékeket őrizhet a Stadthalléról. Tavaly a főtáblán a Felix Auger-Aliassime-t és Fabio Fogninit legyőzve a negyeddöntőig jutott Bécsben, így idén ranglista pontokat kell megvédenie ezen a tornán.

A magyar játékos a nyolcaddöntőben a második helyen kiemelt Karen Hacsanov és Hubert Hurkacz összecsapásának győztesével játszik.

Eredmény, 1. forduló (a 16 közé jutásért):
Fucsovics Márton-Lorenzo Sonego (olasz) 6:4, 6:4

Tenisz,Fucsovics Márton

Tenisz: ősszel rendezik meg a Roland Garrost

2020.03.17. 17:45
A tervek szerint szeptemberben rendezhetik meg a teniszezők második Grand Slam-tornáját.

Tenisz: az összes női tornát törölték májusig

2020.03.16. 17:40
Minden női tenisztornát töröltek a naptárból a koronavírus terjedésének lassítása érdekében.

Koronavírus: karanténban a topfutballisták, sorra halasztják el a sportversenyeket

2020.03.12. 21:10
Csütörtökön jó néhány sportrendezvény és sorozat menetrendjét írta át a világméretűre duzzadt koronavírus-járvány. Cikkünkben …

Tenisz: megvannak a magyarok Davis Kupa-döntős ellenfelei

2020.03.12. 17:30
Horvátország és Argentína csapatával küzd meg a magyar Davis Kupa-válogatott novemberben, a sorozat madridi döntőjében.

Tenisz: a budapesti ATP-torna sem úszta meg

2020.03.12. 17:00
A következő hat hétben nem rendeznek ATP-tornát a koronavírus miatt, ezért az áprilisi, budapesti torna is elmarad.

Tenisz: elhalasztották a budapesti Fed-kupa döntőjét

2020.03.11. 18:15
A koronavírussal való tekintettel a Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) elhalasztotta a Fed-kupa budapesti döntőjét – áll a magyar szövetség hivatalos honlapján.

Davis Kupa-döntő: a harmadik kalapban a magyarok

2020.03.10. 11:10

Tenisz: törölték a patinás Indian Wells-i versenyt

2020.03.09. 14:30
Nem rendezik meg az év első ATP 1000-es tornáját, jelentették be a szervezők a verseny hivatalos honlapján. A hölgyek tornája is elmarad.

Tévéműsor: nem kell tovább várnunk az olasz bajnokság rangadójára

2020.03.08. 07:30
Ha zárt kapuk mögött is, de vasárnap este már megrendezik a Juventus-Inter rangadót a Serie A-ban, mi pedig szerencsére láthatjuk is.

Davis-kupa: Fucsovics győzött, ott van a madridi döntőben a magyar csapat!

2020.03.07. 19:15
Fucsovics Márton háromszettes küzdelemben győzött Ruben Bemelmans ellen és ígya magyar Davis-kupa-csapat Belgium 3-2-es felülmúlásával bejutott a …