Futsal: vereség a második selejtezőn

A magyar futsalválogatott a második félidőben kapott gólokkal 2-0-ra kikapott a fehérorosz csapattól az olaszországi Eboliban zajló világbajnoki selejtezőtorna második fordulójában pénteken.

Fotó: mlsz.hu

Turzó József szövetségi kapitány együttese csütörtökön az angolok felett aratott 3-0-s sikerrel rajtolt. Dróth Zoltánék a záró körben a házigazda olaszokkal találkoznak majd vasárnap.

A selejtezősorozat mostani szakaszában nyolc csoportban küzdenek a válogatottak, és minden négyesből az első két-két helyezett kerül a januári elitkörbe, amelynek végén hat válogatott jut ki a jövő őszi litvániai tornára.

Magyarország még sosem szerepelt vb-n.

Eredmény, 2. forduló (az Európai Labdarúgó Szövetség honlapja szerint):
Fehéroroszország-Magyarország 2-0 (0-0)
további eredmény:
Olaszország-Anglia 4-1 (0-0)
A csoport állása: 1. Olaszország 4 pont (7-4), 2. Fehéroroszország 4 (5-3), 3. Magyarország 3, 4. Anglia 0

Címkék: Futsal
Futsal

Futsal: bravúros győzelmet aratott a magyar válogatott

2019.12.03. 21:20
Hétfői veresége után 2-1-re legyőzte az orosz nemzeti csapatot Magyarország az év utolsó mérkőzésén.

Futsal: kiegyenlített mérkőzésen maradt alul a magyar válogatott

2019.12.02. 22:25
Hiába egyenlítettek kétszer is a mieink, harmadszorra már nem sikerült, így Oroszország nyerte a két csapat felkészülési mérkőzését Veszprémben.

Közvetítések: folytatódik a kézilabda világbajnokság

2019.12.02. 07:30
A mieink ma nem lépnek pályára, de így is érdemes a képernyők előtt maradni.

Este a szemünk előtt dől el a válogatott sorsa

2019.11.19. 07:30
Ha Wales ellen idegenben nyer a válogatott, akkor részese lesz a 2020-as Európa-bajnokságnak. Este szurkolhatunk a tévé előtt.

Futsal: megvannak az ellenfelek az EB-selejtezőre

2019.11.07. 19:10
Turzó József együttese a házigazdák mellett a törökökkel és az északírekkel került egy Európa-bajnoki selejtezőcsoportba.

Futsal: jó magyar rajt a vb-selejtezőn

2019.10.24. 19:55
A magyar férfi futsal-válogatott 3-0-ra győzte le Angliát az olaszországi világbajnoki selejtezőtorna első fordulójában.

Futsal vb-selejtező: a továbbjutás a magyar válogatott célja

2019.10.17. 18:40
Turzó József szövetségi kapitány szerint a továbbjutás a célja a magyar futsalválogatottnak a jövő héten megrendezésre kerülő olaszországi világbajnoki …

Futsal Bajnokok Ligája: harmadszor is kikapott a Berettyóújfalu

2019.10.11. 19:45
A magyar bajnok Berettyóújfalu nem jutott tovább a futsal Bajnokok Ligája csoportköréből, miután harmadik mérkőzésén is kikapott a hazai rendezésű tornán.

Közvetítések: láthatjuk a világbajnokot és az angolokat

2019.10.11. 07:30
Két európai topcsapat is pályára lép a mai nap során, de láthatjuk a torna-vb aktuális napját és számos teniszmérkőzést is.

Bajnokok Ligája négy sportágban is – tévéműsor

2019.10.09. 07:30
Jégkorong, futsal, vízilabda és kézilabda BL-meccset is láthatunk, de még német–argentin barátságos mérkőzés is lesz ma.