Labdarúgó NB I: hét mérkőzés után kapott ki a Puskás Akadémia

A nagyszerű formában lévő felcsútiak hazai pályán kaptak ki 2-1-re a Budapest Honvéd FC ellen.

Fotó: Origo

Jól kezdte a Budapest Honvéd az összecsapást, hiszen már az ötödik percben előnybe került Davide Lanzafame góljával, azonban Gyurcsó Ádám még a 22. percben egyenlíteni tudott. Az első félidőben aztán újabb gól nem született, hiába próbálkozott többet a házigazda, így 1-1-es döntetlennel vonulhattak szünetre a felek.

A fordulás után aztán a Puskás Akadémiának akadt ismét több helyzete, de a 72. percben Gazdag Dániel révén a Honvéd szerezte meg ismét a vezetést. Végül mivel újabb gól nem született, így 2-1-es kispesti sikerrel ért véget az összecsapás.

OTP Bank Liga, 11. forduló

Puskás Akadémia–Budapest Honvéd FC 1-2 (Gyurcsó 22., illetve Lanzafame 5., Gazdag 72.)