Úszó-vk: Hosszú Katinka Kazanyban is aranyérmes

Hosszú Katinka győzött az úszó-világkupa oroszországi versenyén, míg Jakabos Zsuzsanna és Szabó Szebasztián bronzérmet szerzett Kazanyban.

Fotó: MTI

Hosszú Katinka ma a kedvenc távján, 200 méteres vegyesúszásban diadalmaskodott 2:09.50-es időeredménnyel. Jakabos Zsuzsanna is ott volt a döntőben, ő 2:13.24-gyel a harmadik helyen ért célba.

Szabó Szebasztián szintén bronzérmes lett, a magyar úszó 50 méter pillangón 23.33-al végzett a harmadik pozícióban.

A világkupa következő versenyét csütörtöktől Dohában rendezik.

Úszás,Hosszú Katinka,Jakabos Zsuzsanna

Úszás: meghalt a világbajnok Dr. Bánki Horváth Béla

2019.11.10. 17:35
Szombaton jelentette be a család, hogy elhunyt Dr. Bánki Horváth Béla, a a 2017-es budapesti Masters-világbajnokságon legidősebb versenyzője.

Úszás: Hosszú Katinka második lett a világkupa összesítésében

2019.11.09. 18:35
Hosszú Katinka másodikként zárta a világkupát miután nem tudta ledolgozni hátrányát az ausztrál Cate Campbell-lel szemben.

Úszás: Jakabos Zsuzsanna és Hosszú Katinka is nyert Dohában

2019.11.08. 18:35
Remekeltek a magyar úszók a dohai világkupa-versenyen, Jakabos Zsuzsanna és Hosszú Katinka egyaránt győzött.

Úszás: Gyurta Gergely olimpiai A-szintet úszott

2019.11.08. 16:55
Gyurta Gergely teljesítette az olimpiai A-szintet 1500 méteres gyorsúszásban, a Dohában rendezett világkupa-versenyen.

Úszás: csak a szokásos Hosszú Katinka győzelem a világkupán

2019.11.07. 19:05
Hosszú Katinka és Békési Eszter is nyert egy-egy aranyérmet az úszók világkupa-sorozata dohai záróállomásának csütörtöki nyitónapján.

Vizes sportok: harmadszor rendezik meg a vizes gálát

2019.11.05. 12:30
Jövő vasárnap a Duna Arénában immár harmadszor rendezik meg a vizes gálát, amelyen az érdeklődők együtt sportolhatnak az olimpiai és világbajnok sportolókkal.

Úszó-vk: Hosszú arany-, Jakabos ezüstérem Kazanyban

2019.11.01. 18:35
Az úszó-világkupa kazanyi állomásának első napja három magyar érdekeltségű döntőt hozott, amelyeken négy magyar érem is született.

Budapesten zárul a 2020-as úszó-vk

2019.10.29. 16:50
Hat állomásból áll majd és Budapesten zárul a 2020-as úszó-világkupa - jelentette be kedden a nemzetközi szövetség (FINA).

Úszás ISL-sorozat : Hosszú Katinka remekelt de a londoni csapat győzött

2019.10.27. 21:00
A London Roar az Iron csapatát megelőzve nyerte a Nemzetközi Úszóliga (ISL) budapesti állomását.

Közvetítések: fantasztikus sportesemények a téli időszámítás első napján

2019.10.27. 07:30
A mai napon láthatjuk többek között a magyar a francia és az angol bajnokság rangadóját, Roger Federer bázeli döntőjét, Hosszú …