Tenisz: Babos Tímea újabb győzelme

Babos Tímea második győzelmével bejutott a negyeddöntőbe a 100 ezer dollár (30 millió forint) összdíjazású sencseni keménypályás női tenisztornán.

A világranglistán 104. játékos - aki vasárnap ugyanott sorozatban harmadszor nyerte meg párosban a WTA-világbajnokságot - csütörtökön 6:2, 2:6, 6:0-ra verte a holland Bibiane Schoofst (149.). A találkozó 1 óra 44 percig tartott.

Az ötödik helyen kiemelt magyar teniszező - honlapja szerint - a nyolc között a másodikként rangsorolt, hazai közönség előtt szereplő Csu Linnel (83.) csap össze, akit legyőzött eddigi két mérkőzésükön.