Bundesliga: az utolsó utáni pillanatban fordított a Hoffenheim (videó)

A Hoffenheim 2-1-re győzött az 1. FC Köln ellen a Bundesliga 11. fordulójában. A győztes gól a 98. percben született.

Hiába birtokolta többet a labdát az első félidőben a Hoffenheim, meglepetésre a Köln szerezte meg a vezetést Jhon Cordoba góljával és a szünetben jobban is álltak a hazaiak.

A vendégeknél a szünetben becserélték Sargis Adamyant és az örmény csatár alig két perccel a pályára lépését követően betalált. A hoffenheimiek aktívabbak voltak a második játékrészben, ám sokáig nem tudtak élni a lehetőségeikkel. A ráadásban aztán egy szabálytalanság miatt büntetőt ítélt a játékvezető. A videózás miatt a tizenegyesre egészen a 98. percig kellett várni, Jurgen Locadia azonban nem hibázott így a vendégek 2-1-re megnyerték a mérkőzést.

A Hoffenheim átmenetileg feljött a második helyre a tabellán, míg a Köln továbbra is a kieső zónában tartózkodik.