Közvetítések: fókuszban a topligák és a szolnoki csapatok

Európa öt legerősebb labdarúgó-bajnokságából is láthatunk ma közvetítést, de képernyőre kerül a szolnoki kosárcsapat és a szintén szolnoki vízilabdacsapat is.

10.00:
18.00:
Kosárlabda, NB I, OSE Lions-Szolnoki Olaj (M4 Sport)
18.15
: Labdarúgás, török bajnokság, Fenerbahce-Kasimpasa (Sport 1)

18.45: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Szolnoki Dózsa-Olympiakosz (Sport 2)
19.25: Kerékpár, világkupa, Glasgow, 1. nap (Eurosport 1)
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, 1. FC Köln-Hoffenheim (Sport 1)
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Bologna (Digisport 2)
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Bordeaux (Digisport 3)
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Leganés (Spíler 2 TV)
20.50
: Labdarúgás, angol FA Kupa, Dulwich Hamlet-Carlisle United (Spíler 1 TV)

20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich City-Watford (Digisport 1)

Külföldi labdarúgás,kosárlabda,Serie A,Premier League,La Liga,Vízilabda,Ligue 1

La Liga: Piqué a Barcelonából vonul vissza

2019.11.21. 22:40
Piqué kitöltené a szerződését Barcelonában. Ha ez megtörténik, akkor 2022-ben fog visszavonulni a spanyol klasszis.

Seria A: Balotelli megint nem bírt magával

2019.11.21. 19:25
A Brescia vezetőedzője, Fabio Grosso az öltözőbe küldte edzés közben Mario Balotellit, amiért a csatár nem megfelelően viselkedett.

Seria A: Ibrahimovic visszatérhet Milánóba

2019.11.21. 18:45
A football világába mára már köztudott, Zlatan Ibrahimovic új klubbot keres Európában miután elhagyta a Los Angeles Galaxy együttesét.

Premier League: Mourinho visszatért Londonba. A klub új, humora a régi

2019.11.21. 18:10
Mourinho harmadszor is Londonba költözik, de ezúttal a városi rivális Tottenham menedzsere lesz. Állítása szerint változott a felfogása, de nem fogja …

Nem hétköznapi balesetben sérült meg a Real Madrid támadója

2019.11.21. 17:20
Sok furcsa sérülésről hallhattunk már az elmúlt években/évtizedekben. Most a Real Madrid támadója, Lucas Vázquez került fel el erre a nem túl hízelgő listára.

NBA: Ben Simmons megtörte a sorozatát, nyert is a Philadelphia

2019.11.21. 12:45
A Philadelphia 76ers sztárja először dobott be triplát az NBA-ben ,csapata le is győzte a New Yorkot a mai játéknapon.

A Marca nem kímélte Gareth Bale-t

2019.11.21. 12:20
Komoly kritikát fogalmazott meg Bale-ről a Real Madridhoz közel álló Marca. Jogosak a becsmérlő szavak vagy túlzás a két évvel ezelőtti BL-döntő hősét ilyen szavakkal illetni?

Férfi vízilabda BL: bravúros döntetlent ér el a Ferencváros

2019.11.21. 09:45
A címvédő Ferencváros 13-13-as döntetlent játszott a Pro Recco vendégeként a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek ötödik fordulójában.

Kosárlabda BL: idegenben továbbra sem megy a Falcónak

2019.11.20. 22:45
Nem sok esélye volt a győzelemre a foghíjas szombathelyi alakulatnak a Happy Casa Brindisi ellen, így negyedik idegenbeli Bajnokok Ligája meccsét is elveszítette a magyar bajnok.

Kosárlabda: nyert a Körmend és továbbjutott az Európa Kupában

2019.11.20. 22:25
Az Egis Körmend magabiztos játékkal, végig vezetve győzte le a lengyel Legia Varsót Lengyelországban a férfi kosárlabda Európa Kupa csoportkörében.