Premier League: először nyert a Watford (videó)

Megszerezte az első győzelmét az angol bajnokságban a Watford miután a 12. fordulóban 2-0-ra legyőzte a Norwich Cityt.

Már a második percben vezetést szerzett a Watford a forduló kiesési rangadóján: Gerard Deulofeu vette be Tim Krul kapuját. A vendégek jobban futballoztak az első félidőben, ám Roberto Pereyrát sérülés miatt elveszítették.

A megsérülő játékos helyét Andy Gray foglalta el, aki az 52. percben gólra váltotta Deulofeu passzát és így a vendégek növelték előnyüket. A watfordiak ezzel közel kerültek szezonbeli első győzelmükhöz, ám Christian Kabasele kiállítása miatt megfogyatkoztak az utolsó 25 percre. A Norwich átvette a játék irányítását, ám nem tudott élni a lehetőségeivel és így a két csapat helyet cserélt egymással a tabellán.