Serie A: Caputo duplájával győzött a Sassuolo (videó)

A Sassuolo 3-1-re győzött a Bologna ellen az olasz bajnokság 12. fordulójában.

Már az első félidőben is a Sassuolo játszott fölényben, a hazaiak a 34. percben kerültek előnybe Francesco Caputo góljával. A második félidőben egyenlíthetett volna a vendégcsapat, ám  Andrea Consigli a meccs legszebb védésével akadályozta meg  Andrea Polit az egyenlítésben.

A 68. percben Jeremie Boga növelte a hazaiak előnyét, de Riccardo Orsolini révén szinte azonnal visszajöttek a bolognaiak a meccsbe. Sokáig azonban nem volt szoros az állás, a 75. percben Caputo ismét betalált. A korábbi másodosztályú gólkirály már öt gólnál jár az idei szezonban.

A bolognaiak a hajrában Marco Piccinini révén ismét betaláltak, de ezt a találatot les miatt érvénytelenítették. A Sassuolo jelenleg a 11., a Bologna a 14. pozíciót foglalja el a tabellán.