Úszás: Gyurta Gergely olimpiai A-szintet úszott

Gyurta Gergely teljesítette az olimpiai A-szintet 1500 méteres gyorsúszásban, a Dohában rendezett világkupa-versenyen.

Fotó: musz.hu (korábbi felvétel)

Immáron két magyar úszó rendelkezik olimpiai A-szinttel 1500 méteres gyorsúszásban, miután Gyurta Gergely 14:59.88 perc alatt teljesítette a leghosszabb medencés távot. Az UTE úszója ezzel a teljesítményével nemcsak a harmadik helyet szerezte meg a dohai versenyen, de egyúttal olimpiai kvótát is szerzett.

Gyurta mellett Kalmár Ákos is ott lehet Tokióban, ő még a júliusi világbajnokságon teljesítette a szintet.

Úszás,Gyurta Gergely

Fegyelmi bizottság elé kell állnia Kenderesi Tamásnak

2019.07.31. 13:55
Wladár Sándor, a Magyar Úszó Szövetség elnöke elmondta, biztosan szövetségi fegyelmi vizsgálat vár a zaklatási botrányba keveredett úszóra. Szigorítások jöhetnek.

Hazaengedték Kenderesi Tamást Dél-Koreából

2019.07.30. 12:10
A szexuális zaklatással vádolt magyar úszó pénzbüntetést kapott, várhatóan csütörtökön térhet haza a vizes világbajnokság helyszínéről.

Hosszú Katinka nem számolgat

2019.07.28. 16:20
Sporttörténelmi sikerét követően sem számolgatja a rekordokat, hanem saját teljesítményéből akar tanulni Hosszú Katinka, aki pályafutása kilencedik világbajnoki aranyérmét nyerte a kvangdzsui viadal vasárnapi zárónapján.

BREAKING: Hosszú Katinka ismét világbajnok 400 vegyesen!

2019.07.28. 14:30
Hosszú Katinka sorozatban negyedszer, összességében pedig ötödször lett a 400 méteres vegyesúszás világbajnoka, miután aranyérmet szerzett Kvangdzsuban.

Szexuális zaklatás gyanúja miatt nem engedik el Kenderesit Dél-Koreából

2019.07.28. 12:35
A Reuters információi szerint olimpiai bronzérmes úszónkat vasárnap vette őrizetbe a helyi rendőrség, majd hallgatta ki Kvangdzsuban, a vizes …

Milák Kristóf még nem fogta fel, hogy mit ért el

2019.07.28. 09:45
Még nem tudta feldolgozni Milák Kristóf, hogy világcsúccsal nyert 200 méter pillangón a kvangdzsui világbajnokságon, és nem is az ott úszott 1:50.73-as időhöz méri magát a jövőben.

Vizes vb: három döntős és egy kvóta a végére

2019.07.28. 08:45
Hosszú Katinka a legjobb, Jakabos Zsuzsanna a nyolcadik idővel, Bernek Péter pedig egy visszalépésnek köszönhetően jutott döntőbe 400 méter vegyesen a kvangdzsui úszó-világbajnokság utolsó …

Forma-1, úszás, kézilabda és még Tour is lesz a tévében

2019.07.28. 07:30
Zár a vizes világbajnokság, Németországban versenyeznek az F1-esek és zajlik a Tour is.

Vizes-vb: nincs magyar érem 200 női háton

2019.07.27. 14:10
Burián Katalin a hetedik, Hosszú Katinka a nyolcadik helyen végzett a női 200 méteres hátúszás döntőjében a kvangdzsui világbajnokságon.

Vizes-vb: Milák Kristóf negyedik 100 pillangón

2019.07.27. 13:50
Hajszállal maradt le második érméről Milák Kristóf a kvangdzsui világbajnokságon, miután a negyedik helyen végzett 100 méteres pillangóúszásban.