Úszás: Jakabos Zsuzsanna és Hosszú Katinka is nyert Dohában

Remekeltek a magyar úszók a dohai világkupa-versenyen, Jakabos Zsuzsanna és Hosszú Katinka egyaránt győzött.

Amint arról korábban beszámoltunk, Gyurta Gergely harmadikként végzett az 1500 méteres gyorsúszásban, és  14:59.88 perces időeredményével teljesítette az olimpiai A-szintet.

Jakabos Zsuzsanna két érmet is szerzett,  200 méteres gyorsúszásban 1:58.86-os időeredménnyel győzött, míg 400 vegyesen 4:40.19-el ezüstérmes lett. Utóbbi döntőt Hosszú Katinka 4:37.39 perces idővel nyerte.

Verrasztó Evelin 200 gyorson (1:59.59), Verrasztó Dávid 200 vegyesen (2:01,43), Szabó Szebasztián 100 méteres gyorsúszásban (49.13) míg Békési Eszter 100 méteres mellúszásban  (1:08.79) egyaránt bronzérmet szerzett.

Hosszú Katinka 100 méteres hátúszásban ezúttal az ötödik helyen végzett, férfi 200 vegyesen Holló Balázs a negyedik helyen zárt akárcsak 100 gyorson Lobanovszkij Maxim. Női 100 mellen Kurdi Zsófia hetedikként ért célba.

Úszás,Hosszú Katinka,Jakabos Zsuzsanna

Nemzetközi Úszóliga: londoni vezetés, Hosszúék a harmadik helyen

2019.10.26. 22:30
Az első nap után a London Roar csapata vezet a Nemzetközi Úszóliga (ISL) budapesti állomásán.

Nemzetközi Úszóliga: Hosszú csapata harmadik lett Lewisville-ben

2019.10.21. 11:30
A harmadik helyen zárt Hosszú Katinka csapata, a Team Iron a Nemzetközi Úszóliga (ISL) sorozatának harmadik állomásán a texasi Lewisville-ben, ahol a London Roar …

Tokió 2020: Hosszú Katinka egy aranyéremmel is elégedett lenne az olimpián

2019.10.16. 08:00
Hosszú Katinka a jövő évi olimpiai programjával kapcsolatban abban biztos, hogy a két vegyesúszó versenyszámban indul, céljait illetően pedig …

Úszó-vk: Hosszú Katinka egyetlen aranyra egy mérföldkőtől

2019.10.13. 20:45
Hosszú Katinka aranyérmes lett a berlini világkupa-versenyen 200 méter vegyesen és így már 299. világkupa-aranyérmet szerzett karrierje során.

Úszó-vk: Hosszú Katinka és Milák Kristóf is újabb aranyat nyert Berlinben

2019.10.12. 20:05
Akárcsak pénteken, Hosszú Katinka és Milák Kristóf ma is nyert egy-egy aranyérmet a világkupa-sorozat berlini állomásán.

Úszás: eltiltották az amerikai olimpiai bajnok Conor Dwyert

2019.10.12. 13:30
Az amerikai úszót miután bejelentette visszavonulását 20 hónapra tiltották el doppingolás vétsége miatt.

Úszás: Hosszú Katinkánál nincs jobb tanítvány

2019.10.08. 17:45
A Duna Arénában rendezett úszó Világkupa-versenyen Hosszú Katinka talán először pályafutása során nem a világnak, hanem a volt férjének akarta megmutatni, hogy nincs nála jobb.

Úszó-vk: négy győzelem és egy tucat magyar érem a zárónapon

2019.10.06. 20:25
Tizenkét érmet, közte négy aranyérmet szereztek a magyar úszók a budapesti Duna Arénában rendezett világkupa-versenyen.

Úszó vk: Hosszú Katinka újabb sikere

2019.10.05. 20:15
Hosszú Katinka 400 méter vegyesen fölényes győzelmet aratott az úszók világkupa-sorozatának budapesti állomásán, a szombati versenynapon.

Hivatalos: Shane Tusup lett Szilágyi Liliána edzője

2019.10.05. 10:45
Szilágyi Liliána Európa-bajnoki ezüstérmes úszó a jövőben Shane Tusup szakmai irányításával készül.