Labdarúgó NB II: győzött az MTK

Az éllovas MTK egygólos győzelmet aratott a vendég Szolnok felett a labdarúgó NB II 19. fordulójának szombati játéknapján.

Merkantil Bank Liga NB II, 19. forduló

MTK Budapest-Szolnoki MÁV FC 1-0 (0-0)

korábban

Vác FC - Szeged-Csanád Grosics 1-2 (1-1)

2020.01.27. 17:55
A Budapest Honvéd olasz légiósa triplázni tudott a Hivatásos Labdarúgók Szervezetének szavazásán.

Labdarúgó NB I: tükörsima győzelmet aratott a DVSC az Újpest ellen

2020.01.25. 21:00
Az első félidőben még gól sem született, a második játékrészben aztán kinyílt a gólcsap, és 4-0-ra diadalmaskodtak a magyar élvonal 17. fordulójának …

Labdarúgó NB I: pontot szerzett a Kaposvár, nem tudott győzni a MOL Fehérvár

2020.01.25. 18:50
Bravúrpontot szerzett a Puskás Akadémia ellen a sereghajtó Kaposvár a magyar élvonal 17. fordulójában.

Labdarúgó NB I: Ferencváros győzelemmel indult a 2020-as év

2020.01.25. 16:45
A fővárosi együttes akárcsak 2019 szeptemberében, az idei év első bajnokiján is 4-0-ra győzte le a Paksot.

Labdarúgó NB I: rangadót játszik az Újpest és a MOL Fehérvár

2020.01.25. 10:45
Rögtön két rangadót is rendeznek a 2020-as év első NB I-es fordulójában: a Debreceni VSC az Újpestet, míg a MOL Fehérvár a Budapest Honvédot fogadja.

Közvetítések: bronzéremért játszik a női vízilabda-válogatott, rajtol a labdarúgó NB I

2020.01.25. 07:30
A hollandokkal küzd meg a harmadik helyért a magyar női vízilabda-válogatott a budapesti Európa-bajnokságon.

Labdarúgó NB I: Miskolcról igazolt támadót az Újpest

2020.01.22. 15:15
Feczesin Róbert távozása után támadóval erősített az Újpest, közölte hivatalos oldalán az élvonalbeli klub.

NB I: a szezon végén visszavonul Juhász Roland

2020.01.21. 11:35
A MOL Fehérvár FC csapatkapitánya az idei szezon végén végleg felhagy a profi futballal és szögre akasztja a stoplist.

Valami véget ért, de cseppet sem fáj

2020.01.19. 18:40
Mezey György megkapta az MLSZ életműdíját. Kijár neki. Legalább annyira nem érdemli meg, mint amennyire érdemes rá.

Labdarúgó NB I: a góllövőlistát vezető Feczesin a Vasasba szerződött

2020.01.16. 18:40
A labdarúgó OTP Bank Liga góllövőlistáját vezető Feczesin Róbert az Újpestből a másodosztályú Vasasba igazolt.