Labdarúgó NB I: meggyűlt a baja a sereghajtóval a Ferencvárosnak

A hétközi Európa-liga csoportmérkőzése után Kaposvárra látogatott a fővárosi együttes, ahol egy szoros találkozón aratott 3-2-es győzelmet a labdarúgó NB I 14. fordulójában.

Fotó: Csakfoci.hu

Az eddigi 13 összecsapáson mindössze hat pontot gyűjtő újonc nagy meglepetésre már a 11. percben előnybe került Ádám Martin találatával, azonban Isael révén bő egy percen belül egyenlített a Ferencváros. A folytatásban aztán a brazil támadó ismét bevette Slatka Balázs kapuját, így a fővárosi zöld-fehérek már 2-1-re vezettek.

A szoros első játékrészt követően aztán nem sikerült tovább növelnie az előnyét a vendég gárdának, hanem Csiki Norbert révén egyenlíteni tudott a Kaposvár. Végül a 76. percben Franck Boli góljával szerezte meg a három pontot a Ferencváros, ami azt jelenti, hogy 42 év után győzött ismét a somogyiak otthonában a fővárosi együttes.