NB II: lefulladt a csákvári gyors, a nyíregyházi kapus is gólt lőtt nekik

A Merkantil Banl Ligában szereplő Csákvár szenzációs szezonrajtját követően alaposan visszaesett az elmúlt hetekben. A gárda vasárnap délután zsinórban negyedik vereségét szenvedte el.

Fotó: Nyíregyháza Spartacus

Ennek a Csákvárral ellentétben kifejezetten pazar formának örvendő Nyíregyháza Spartacus volt a haszonélvezője. A szabolcsiak nagyon gyorsan vezetést szereztek, a harmadik percben Jova Levente tizenegyesből volt eredményes. A név ne tévesszen meg senkit, valóban a Ferencváros korábbi kapusa volt eredményes, ez már a negyedik találata volt a szezonban - mindet büntetőből szerezte.

A Csákvár a korai hátrány hatására mindent megtett az egyenlítésért, ám hiába a mezőnyfölény, a második gólt is a hazaiak szerezték, Kovács Norbert állította be a végeredményt. A Nyíregyháza zsinórban negyedik mérkőzését nyerte meg és átmenetileg fellépett a tabella nyolcadik helyére, megelőzve a később pályára lépő Vasas, Budaörs párost.

A második helyezett Budafoknak sem sikerült tökéletesen a hétvégéje, a fővárosiak gól nélküli döntetlent játszottak hazai pályán a Siófokkal.