Mbappé adta át neki a trófeát. Elsősorban az Ajaxnak köszönte meg, majd a jelenlegi csapatának a Juventusnak is. A csapattársak mellett a családját emelte még ki a fiatal holland védő.

De Ligt mögött Jadon Sancho és Joao Félix zárt a dobogón.

Külföldi labdarúgás,Aranylabda

Real Madrid: Perez elnök marasztalná Zidane-t

2020.07.23. 12:10
Zinédine Zidane a bajnokság megnyerése utáni sajtótájékoztatón sejtelmesen válaszolt a maradását firtató kérdésekre. Emiatt többekben felvetődött, hogy újra távozhat a La Ligát megnyerő Real …

Premier League - Klopp: még van hova fejlődni

2020.07.23. 08:35
A Liverpool nem fog a babérjain ülni - ígérte Jürgen Klopp, aki szerint az angol labdarúgó Premier League-et megnyerő csapatának még van hova fejlődnie.

Képernyőn a Serie A hajrája, darts és baseball is

2020.07.23. 07:30
Ma két olasz labdarúgó-bajnokit kapunk, mellé sznúker és darts is jár, és debütál az amerikai baseball is a Sport Tv-n.

Serie A: hengerelt a Roma, botlott az Inter, kiesett a Brescia (videó)

2020.07.22. 23:50
Az Internazionale nem bírt a Fiorentinával, a Roma 6-1-re győzött a sereghajtó otthonában, míg a Brescia kiesett az olasz bajnokság 35. fordulójában.

Premier League: öt gólt szerezve ünnepelt a Liverpool (videó)

2020.07.22. 23:10
A Liverpool 5-3-ra győzött a BL-indulásért küzdő Chelsea ellen az angol bajnokság 37. fordulójának rangadóján.

Serie A: három tizenegyes és nápolyi vereség Parmaban (videó)

2020.07.22. 21:45
A Napoli 2-1-re kikapott a Parma otthonában az olasz bajnokság 35. fordulójában.

Román Kupa: kikapott a döntőben a Sepsi

2020.07.22. 21:00
A Sepsi OSK elveszítette a Román Kupa döntőjét, miután 1-0-ra kikapott az FCSB-től.

Premier League: a West Ham pontot rabolt Manchesterből (videó)

2020.07.22. 20:55
A Manchester United 1-1-es döntetlent játszott hazai pályán a West Ham United ellen az angol élvonal 37. fordulójában.

Labdarúgás: a román szövetség a bolondját járatja a Sepsivel

2020.07.22. 12:50
A Román Labdarúgó-szövetség nem árulta el a Sepsi OSK-nak, hogy a klub játékosa Fülöp István szerepelhet-e a mai esti FCSB elleni kupadöntőben.

Serie A: a Milan csapatkapitánya számára vége az idénynek

2020.07.22. 12:15
Izomsérülés miatt valószínűleg már nem léphet pályára a mostani bajnoki idényben Alessio Romagnoli, az AC Milan csapatkapitánya.