Aranylabda: Megan Rapinoe nyert a nőknél

Balázs Dávid

A 34 éves amerikai futballista lett a nőknél az év labdarúgója.

Fotó: sports.yahoo.com

Rapinoe mögött Lucy Bronze és Alex Morgan zárt a dobogón. Ebben a kategóriában a magyar származású Marozsán Dzsenifer is a jelöltek között volt.

Külföldi labdarúgás,Aranylabda

Labdarúgás: visszakapja a levont pontokat a PAOK

2020.07.10. 17:20
A görög bajnokság harmadik helyén álló együttestől még korábban hét pontot vontak le, azonban így most visszaléphet a második helyre az AEK Athén elé.

Európa-liga: nehéz dolga lesz a Wolvesnak, akár a MU-Inter döntő is megvalósulhat

2020.07.10. 14:30
A Bajnokok Ligája után az Európa-ligában is kisorsolták a negyeddöntők, valamint az elődöntők párosításait.

Bajnokok Ligája: szuperrangadók jöhetnek a negyeddöntőben, Gulácsiék az Atlético ellen

2020.07.10. 12:30
Kisorsolták a Bajnokok Ligája negyeddöntőinek párosítását. A sorsolás alapján a legjobb nyolc között döntőnek is …

Labdarúgás: BL-győztes támadót igazolt a Botafogo

2020.07.10. 11:50
A brazil Botafogóban folytatja pályafutását Salamon Kalou a Chelsea és a Hertha BSC korábbi támadója.

Premier League: elismerték, hogy mindegyik csütörtöki mérkőzésen hibázott a VAR

2020.07.10. 10:15
A liga elismerte, hogy mindegyik csütörtöki mérkőzésen hibázott a játékvezetés és a VAR is a büntetők megítélésénél.

Labdarúgás: nagyon simán jutott a Román Kupa döntőjébe a Sepsi OSK

2020.07.10. 08:10
Összesítésben 8-1-es eredménnyel jutott a Román Kupa döntőjébe a Sepsiszentgyörgy a Poli Iasi ellen.

Közvetítések: sorsolnak a Bajnokok Ligájában és az Európa-ligában

2020.07.10. 07:30
Kiderül a negyeddöntők és az elődöntők párosítása a Bajnokok Ligájában és az Európa-ligában is.

La Liga: tartja a lépést az Atléticóval a Sevilla

2020.07.10. 00:00
Az andalúzok hátrányból fordítva nyertek rangadót az Atheltic Bilbao vendégeként.

Serie A: ismét botlott az Inter, már csak negyedik

2020.07.09. 23:45
A milánói alakulat fordulatos mérkőzésen játszott döntetlent a Hellas Verona otthonában.

Premier League: véleményes tizenegyes után sima MU siker - videó

2020.07.09. 23:10
A Manchester United egyetlen pontra megközelítette a már Bajnokok Ligája indulást érő helyen tanyázó Leicester City-t.