Balázs Dávid

Lionel Messi immár hatszoros Aranylabdás labdarúgónak mondhatja el magát.

Fotó: youtube.com

A labdarúgás történetének legrangosabb egyéni trófeájának számító Aranylabdát hatvannegyedik alkalommal adták ma át. A párizsi ceremónia folyamán több díj is gazdájára talált.

A legjobb 21 éven aluli játékosnak járó Kopa-trófeát Matthijs de Ligt vehette át, az idén először bevezetett, legjobb kapust megillető Lev Jasin-trófea Alisson Beckerhez került, az év női futballistája pedig Megan Rapinoe lett.

Lionel Messi karrierje során hatodszor vehette át a legrangosabb díjat.

A Real Madrid sztárja, a tavalyi győztes, Luka Modric adta át a díjat Messinek.

Sadio Mané zárt a negyedik helyen. Cristiano Ronaldo ezúttal csak a harmadik lett, a dobogó képzeletbeli második fokára Virgil Van Dijk állhatott fel.

Az argentin zseni az előző idényben bajnok volt a Barcelonával, 36 góllal spanyol gólkirály és európai aranycipős lett.

Külföldi labdarúgás,Lionel Messi,Aranylabda

Televíziós sportműsor: MTK-FTC női döntő, magyaros osztályozó a németeknél

2016.05.23. 08:05
Eldől a bajnoki cím a női bajnokságban, Stieberék Husztiék ellen a Bundesliga osztályozóján, Babos bemutatkozása Párizsban

FA-kupa: 110. percben lőtt bombagóllal az MU a győztes (videó)

2016.05.21. 21:10
Hátrányból tudott fordítani a Manchester United az FA-kupa döntőjében, így Van Gaal csapata trófeával zárta a 2015/2016-os szezont.

Király Kupa: mentális bemelegítés

2016.05.21. 10:25
A 17 éves Messi góljaival hangolnak a katalánok a vasárnapi, Sevilla elleni spanyol kupadöntőre

Kupadöntők hétvégéje

2016.05.21. 09:35
Szombaton rendezik az FA kupa döntőjét Angliában, az olasz és a német kupafinálét, vasárnap Barcelona-Sevilla spanyol kupadöntő.

Televíziós sportműsor - lesz itt minden

2016.05.21. 06:15
Elődöntők a hoki vb-n, kupadöntő Angliából, Németországból és Olaszországból, Úszó Eb Londonban, tenisz, autó- és motorsport futamok

2016.05.19. 07:25
Folytatódik a vizes Eb, már a negyeddöntőket játsszák a jégkorong világbajnokságon és megkezdődik a női kézilabda bajnoki finálé.

Manchesteri tini az angolok keretében

2016.05.16. 16:55
Roy Hodgson, az angol válogatott szövetségi kapitánya 26 fős keretébe nevezte a Manchester United 18 éves csatárát, Marcus Rashfordot.

Vida Kristopher gólt szerzett a holland osztályozón

2016.05.16. 14:55
Vida Kristopher gólt lőtt és gólpasszt adott a holland labdarúgó-bajnokság osztályozóján, így csapata, a De Graafschap kettős győzelemmel jutott tovább az első párharcból.