Balázs Dávid

Lionel Messi immár hatszoros Aranylabdás labdarúgónak mondhatja el magát.

Fotó: youtube.com

A labdarúgás történetének legrangosabb egyéni trófeájának számító Aranylabdát hatvannegyedik alkalommal adták ma át. A párizsi ceremónia folyamán több díj is gazdájára talált.

A legjobb 21 éven aluli játékosnak járó Kopa-trófeát Matthijs de Ligt vehette át, az idén először bevezetett, legjobb kapust megillető Lev Jasin-trófea Alisson Beckerhez került, az év női futballistája pedig Megan Rapinoe lett.

Lionel Messi karrierje során hatodszor vehette át a legrangosabb díjat.

A Real Madrid sztárja, a tavalyi győztes, Luka Modric adta át a díjat Messinek.

Sadio Mané zárt a negyedik helyen. Cristiano Ronaldo ezúttal csak a harmadik lett, a dobogó képzeletbeli második fokára Virgil Van Dijk állhatott fel.

Az argentin zseni az előző idényben bajnok volt a Barcelonával, 36 góllal spanyol gólkirály és európai aranycipős lett.

Külföldi labdarúgás,Lionel Messi,Aranylabda

Premier League: két gyors góllal nyert a Wolverhampton Sheffieldben (videó)

2020.09.14. 20:55
A Wolverhampton Wanderers 2-0-ra győzött a Sheffield United otthonában az angol bajnokság nyitófordulójában.

Labdarúgás: Brian Laudrup legyőzte a rákot

2020.09.14. 20:05
Kigyógyult a rákból Brian Laudrup a dán futball legendája.

Labdarúgás: Megyeri Balázs Törökországba igazolt

2020.09.14. 18:45
Megyeri Balázs a török élvonalban szereplő Göztepéhez szerződött.

Labdarúgás: Bölöni László távozik a Genttől

2020.09.14. 16:20
Több belga sportoldal is tényként közölte, hogy Bölöni László alig 25 nap alatt távozik a belga Genttől. A Nemzeti Sport érdeklődésére a szakember bejelentette, hogy a hír igaz.

Ligue 1: öt piros lap és PSG-vereség a rangadón (videó)

2020.09.13. 23:00
A Marseille 1-0-ra győzött Párizsban a francia bajnokság harmadik fordulójának rangadóján. A derbin összesen öt alkalommal villant a piros lap.

Premier League: vereséggel kezdte az idényt a Tottenham (videó)

2020.09.13. 19:40
Az Everton 1-0-ra legyőzte a Tottenham Hotspurt az angol bajnokság nyitófordulójának rangadóján.

La Liga: döntetlennel kezdte a szezont a Sociedad (videó)

2020.09.13. 18:05
A Real Sociedad 1-1-es döntetlent játszott a Valladolid otthonában a spanyol bajnokság nyitófordulójában.

Premier League: magabiztos sikerrel kezdte az évet a Leicester (videó)

2020.09.13. 17:15
A Leicester City 3-0-ra győzött az újonc West Bromwich Albion otthonában az angol bajnokság nyitófordulójában.

Közvetítések: rangadót játszik az MTK, kiderül ki nyeri a Toszkán Nagydíjat

2020.09.13. 07:30
A hét utolsó napján sem maradunk izgalmak nélkül, hiszen élőben láthatjuk a képernyőkön a Forma-1-es Toszkán Nagydíjat és az MTK …

Fortuna Liga: továbbra is hibátlan a DAC, Kalmár duplázott

2020.09.12. 22:40
Kalmár Zsolt két góllal segítette a Dunaszerdahely labdarúgócsapatát a Rózsahegy elleni 3-2-es hazai bajnoki győzelemhez.