Futsal: kiegyenlített mérkőzésen maradt alul a magyar válogatott

Balázs Dávid

Hiába egyenlítettek kétszer is a mieink, harmadszorra már nem sikerült, így Oroszország nyerte a két csapat felkészülési mérkőzését Veszprémben.

január végén Litvániában játszik Európa-bajnoki selejtezőket a magyar válogatott, felkészülés gyanánt pedig a világklasszisokkal felálló orosz válogatottal csapott össze.

Az első félidőben megvolt az esélye a magyar csapatnak vezetést szerezni, de a befejezésekbe pontatlanság csúszott, így döntetlennel vonulhattak a felek a szünetre.

A második félidő elején az oroszok szerezték meg a vezetést, de két perccel később egyenlíteni tudtunk. Nem telt el sok idő és ismét előnyre tett szert a vendég alakulat, de erre még volt válasza a magyar együttesnek. Végül azonban egy öngólnak köszönhetően kicsikarták a győzelmet az oroszok.

Kedden ismét összecsap a két csapat, a helyszín ismét Veszprém lesz.

Eredmény:
Magyarország-Oroszország 2-3

Címkék: Futsal
Futsal

Futsal az NB I felsőházából, a Roland Garroson pedig már a negyeddöntők jönnek

2017.06.06. 07:35
Berettyóújfalu–Rába ETO rangadó a futsal NB I felsőházából, a párizsi salakpályás versenyen pedig már a negyeddöntőket rendezik.

Főszerepben a Ferencváros, a Vasas és a Roland Garros

2017.05.31. 07:30
A Magyar Kupa döntőjével zárul az élvonalbeli futball-szezon, emellett már dübörög a Roland Garros.

Tévében a Szolnok, az NB I, a Barcelona és a Dortmund döntője, meg egy F1-es klasszikus is

2017.05.27. 07:25
A Jug Dubrovnik ellen száll vízbe a Szolnok, hogy megnyerje a vízilabda BL-t, a Barca az egyetlen még elnyerhető …

Újra bajnok lett a Győr

2017.05.22. 22:30
Az ETO FC Győr hétfő este biztossá tette fennállása hetedik bajnoki címét a futsal NB I-ben.

Élő tévéközvetítések: női futball, futsal és Premier League bajnoki

2017.05.08. 07:30
A magyar női labdarúgó NB I döntőjének első meccse, futsal felsőházi derbi, és a Chelsea bajnokija a Premier Leagueből a hétfői programban.

Szűcs Lajos: piros lap, majd magánszám két felvonásban – videó

2017.05.04. 14:20
Az Újpest, a Ferencváros, a Pápa és a német Kaisreslautern kapusa Szűcs Lajos már csak kispályán szerepel, hétfőn nehéz estéje volt.

Vége a hokinak, kezdődik az orosz nagydíj, pályán a Juventus – ezeket is látjuk a tévében

2017.04.28. 07:30
Kazahsztán ellen zárja a Divízió I/A-s jégkorong-világbajnokságot a magyar válogatott, Oroszországban …

Futsal EB-selejtező: döntetlen a bosnyákokkal

2017.04.09. 16:40
A magyar futsalválogatott izgalmas, óriási csatát hozó mérkőzésen 2–2-es döntetlent játszott a bosnyákokkal a két csapat bakui Eb-selejtezőjén.

Futsal Eb-selejtező: győzelemmel kezdtek a magyarok

2017.04.08. 16:25
A magyar futsalválogatott szombaton 4-3-as győzelemmel kezdett Albánia ellen a bakui Európa-bajnoki selejtezőtornán.

Albánok helyett brazilok ellen kell játszanunk az Eb-selejtezőn

2017.04.06. 14:35
Hat honosított brazil játékossal erősítette meg keretét a magyarokkal azonos Európa-bajnoki selejtezőcsoportban szereplő albán futsalválogatott.