Futsal: kiegyenlített mérkőzésen maradt alul a magyar válogatott

Balázs Dávid

Hiába egyenlítettek kétszer is a mieink, harmadszorra már nem sikerült, így Oroszország nyerte a két csapat felkészülési mérkőzését Veszprémben.

január végén Litvániában játszik Európa-bajnoki selejtezőket a magyar válogatott, felkészülés gyanánt pedig a világklasszisokkal felálló orosz válogatottal csapott össze.

Az első félidőben megvolt az esélye a magyar csapatnak vezetést szerezni, de a befejezésekbe pontatlanság csúszott, így döntetlennel vonulhattak a felek a szünetre.

A második félidő elején az oroszok szerezték meg a vezetést, de két perccel később egyenlíteni tudtunk. Nem telt el sok idő és ismét előnyre tett szert a vendég alakulat, de erre még volt válasza a magyar együttesnek. Végül azonban egy öngólnak köszönhetően kicsikarták a győzelmet az oroszok.

Kedden ismét összecsap a két csapat, a helyszín ismét Veszprém lesz.

Eredmény:
Magyarország-Oroszország 2-3

Címkék: Futsal
Futsal

Futsal Bajnokok Ligája: ötgólos vereséggel kezdte a hazai tornát a Berettyóújfalu

2019.10.08. 20:15
Vereséggel kezdte a hazai rendezésű tornát a magyar bajnok Berettyóújfalu a futsal Bajnokok Ligája csoportkörében.

Közvetítések: pályán a női U17-es labdarúgó válogatott

2019.10.08. 07:30
Európa bajnoki selejtezőt játszik délben a magyar női U17-es labdarúgó válogatott, a Berettyóújfalu a Bajnokok Ligájában mérkőzik meg.

A futsalválogatottnak sikerült az, ami a nagypályásoknak nem

2019.09.25. 20:20
A magyar futsalválogatott 7-1-re legyőzte Szlovákiát a lengyelországi Krosnóban rendezett Visegrádi Négyek Tornájának szerdai zárónapján.

Futsal NB I: negyedjére is bajnok a Berettyóújfalu

2019.06.13. 22:15
A Berettyóújfalu nyerte az NB I döntőjének ötödik mérkőzését a Haladás ellen, így történelme során negyedjére is bajnok az együttes.

Közvetítések: folytatódik a Tour de Hongrie, döntő a futsal NB I-ben

2019.06.13. 07:30
A harmadik szakasszal folytatódik a magyar kerékpárverseny, míg a Berettyóújfalu és a Haladás a futsal NB I döntőjének ötödik mérkőzését játssza.

Úszó ob, női labdarúgás és futsal itthonról, darts, kézilabda és tenisz a nagyvilágból

2019.03.28. 07:30
Második napjához érkezik az úszók országos bajnoksága, rangadó a női labdarúgó NB I-ben, ezek mellett láthatunk …

Futsal Magyar Kupa: a Berettyóújfalu nyerte a döntőt

2019.02.24. 16:35
A Berettyóújfalu győzelmével zárult a Magyar Kupa miután a bajnokság listavezetője 4-3-ra verte a Veszprémet a fináléban. A női kupasorozatot az Astra-Herbária nyerte.

Közvetítések: futsal döntőt és fontos kézilabda meccseket láthatunk ma

2019.02.24. 07:30
A futsal Magyar Kupa döntőjét a szigetszentmiklósi sportcsarnokban a Beretyóújfalu és a Veszprém játsza majd, míg a kézilabda Bajnokok Ligájában …

Futsal NB I: a Berettyóújfalu nyerte a rangadót

2019.02.08. 21:40
A listavezető MVFC Berettyóújfalu 5-3-ra győzött a Dunaferr ellen a magyar futsal bajnokság mai játéknapjának rangadóján.

Futsal: hetet kapott a magyar válogatott Spanyolországban

2019.01.29. 21:50
A magyar futsal-válogatott 7-0-ra kikapott Cordobában Spanyolországtól felkészülési mérkőzésen.