Futsal: kiegyenlített mérkőzésen maradt alul a magyar válogatott

Balázs Dávid

Hiába egyenlítettek kétszer is a mieink, harmadszorra már nem sikerült, így Oroszország nyerte a két csapat felkészülési mérkőzését Veszprémben.

január végén Litvániában játszik Európa-bajnoki selejtezőket a magyar válogatott, felkészülés gyanánt pedig a világklasszisokkal felálló orosz válogatottal csapott össze.

Az első félidőben megvolt az esélye a magyar csapatnak vezetést szerezni, de a befejezésekbe pontatlanság csúszott, így döntetlennel vonulhattak a felek a szünetre.

A második félidő elején az oroszok szerezték meg a vezetést, de két perccel később egyenlíteni tudtunk. Nem telt el sok idő és ismét előnyre tett szert a vendég alakulat, de erre még volt válasza a magyar együttesnek. Végül azonban egy öngólnak köszönhetően kicsikarták a győzelmet az oroszok.

Kedden ismét összecsap a két csapat, a helyszín ismét Veszprém lesz.