Jégkorong Erste Liga: simán nyert a Ferencváros

A címvédő Ferencváros saját közönsége előtt könnyedén, 4-0-ra múlta felül a Corona Brasov együttesét.

A zöld-fehér csapat sikerével a tabella második helyére lépett, mivel jobb gólkülönbségével megelőzte most legyőzött riválisát.

Eredmény:
FTC-Telekom-Corona Brasov 4-0 (2-0, 2-0, 0-0)

(Fotó: fradi.hu)

Jégkorong,FTC Telekom

Jégkorong-vb: veszélyben Oroszország 2023-as rendezési joga

2019.12.12. 15:05
Nehéz döntés előtt az IIHF, miután a hét elején 4 évre tiltották el az oroszokat az olimpiai valamint világbajnoki szerepléstől több sportágban is.

Jégkorong: Ukrajna kapus nélkül maradt, változik a program a Hat Nemzet Tornáján

2019.12.12. 12:05
Ukrajna harmadik számú kapusa is megsérült a szerda esti Fehéroroszország párharc során, így a mérkőzést félbeszakították, és …

NHL: rangadót nyert a Washington, otthon győzött a Colorado

2019.12.12. 09:00
A Boston Bruins ellen javított a fővárosi együttes a Columbus Blue Jackets elleni vereségét követően az észak-amerikai profi jégkorongliga szerdai játéknapján.

NHL: történelmi mélyponton a Detroit Red Wings

2019.12.11. 08:20
Az autógyári csapat harminc éve nem kapott ki ennyiszer egymás után, mint most. Feltámadt a Calgary, gödörben a St. Louis, kiszakadt a gólzsák Edmontonban.

Osztrák jégkorongliga: szétlövéssel kapott ki otthon a Fehérvár

2019.12.10. 22:10
A Hydro Fehérvár otthon szétlövéssel 3-2-re alulmaradt a Bozen Foxes csapatával szemben az osztrák jégkorongligában.

Legyőzte a dél-koreaiakat felkészülési mérkőzésén a férfi jégkorong-válogatott

2019.12.10. 21:40
A magyar férfi jégkorong-válogatott hosszabbításban 2-1-re legyőzte a Koreai Köztársaság csapatát felkészülési mérkőzésen.

NHL: hat mérkőzés után kapott ki ismét a Washington Capitals

2019.12.10. 11:00
A fővárosi együttes hazai környezetben szenvedett háromgólos vereséget a Columbus Blue Jackets ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga hétfői játéknapján.

Bajnokok Ligája: jön az utolsó kör

2019.12.10. 07:30
Négy csoportban is befejeződnek a küzdelmek a Bajnokok Ligája őszi idényében. A címvédő Liverpool akár búcsúzhat is a sorozattól.

Jégkorong: három új játékos a keretben az EIHC-tornán

2019.12.09. 18:50
Az előzetesen meghirdetett névsorhoz képest Sarcia Antonio, Péter Andor és Kreisz Brúnó kapott meghívót.

NHL: körvonalazódó erőviszonyok, változó erősorrend

2019.12.09. 16:40
Újabb hónap pörgött le az észak-amerikai jégkorongliga 2019/2020-as idényének alapszakaszából. Lássuk kik léptek előre novemberben és kik estek vissza.