Kézilabda vb: magabiztosan nyert Hollandia és Oroszország

Balázs Dávid

A kora reggeli mérkőzéseken nem élhettünk át nagy izgalmakat.

Fotó: japanhandball2019.com

Egymást kopírozták a csapatok az első félidőben. Hollandia és Oroszország is 17-12-re vezetett a maga mérkőzésén a szünetben és a lényegi kérdéseket ezzel le is zárták. A második félidőben az oroszok még nagyobb ütést mértek Argentínára, de a hollandok sem vettek vissza Angola ellen.

Győzelmének köszönhetően Hollandia javított és 2/1-el állnak, míg Oroszország újabb kiütéses győzelmet aratott és hibátlanok két forduló után.

2019.12.05. 14:10
Szinte egymás eredményét kopírozta le a norvég és svéd együttes. Mindkét csapat magabiztosan nyert.

Kézilabda vb: csúnyán kikapott a házigazda

2019.12.05. 11:50
Két győzelem után, két vereség következett, így 50%-os a japánok mérlege a D-csoportban.

Kézilabda vb: Szlovénia nyert, így maradt még esélye

2019.12.05. 09:10
Döcögősen indult a mérkőzés a szlovénok számára, de végül bedarálták ellenfelüket.

Közvetítések: Premier League és olasz kupa mérkőzések is szerepelnek a kínálatban

2019.12.05. 07:30
Napközben a magyar úszóknak szurkolhatunk, este pedig angol bajnoki és olasz kupa mérkőzéseket tekinthetünk meg.

Női kézilabda-vb: Franciaország vagy Dánia lemarad a középdöntőről

2019.12.04. 14:55
A címvédő franciák ugyan legyőzték az eddig hibátlan németeket a világbajnokság csoportkörében, de így sem biztos a továbbjutásuk. Dél-Korea és …

Női kézilabda-vb: minden játékos hozzátett ehhez a győzelemhez

2019.12.04. 13:30
Nem tört ki önfeledt ujjongásba a magyar női kézilabda-válogatott a Szenegál elleni győzelem után, hiszen nagyon fontos mérkőzés vár még a csapatra pénteken.

Női kézilabda-vb: Szenegál kipipálva, jöhet a románok elleni sorsdöntő ütközet

2019.12.04. 12:30
Javítani tudta a Spanyolország és a Montenegró elleni botlásait a magyar csapat.

Női kézilabda-vb: Montenegró és Spanyolország már középdöntős

2019.12.04. 08:45
A montenegrói válogatott átaludta a Románia elleni találkozó háromnegyedét, végül azonban felőrölte ellenfelét. A spanyolok alaposan elverték a fáradt …

Tévéműsor: sorsdöntő meccs jön Szenegál ellen a kézi vb-n

2019.12.04. 07:30
Szerdán tovább dübörög a sportpiac, a magyar női kézilabda-válogatott kulcsmeccset játszik a világbajnokságon, de lesz futball és úszás is minden mennyiségben.

Női kézilabda-vb: minden csoportban van még hibátlan csapat

2019.12.03. 14:45
A németek legyőzték Dániát a játéknap rangadóján, megőrizte veretlenségét Norvégia, Dél-Korea, Spanyolország, Montenegró, Oroszország és Svédország is.