Seria A: egy hónap után menesztették az olasz csapat edzőjét

Balázs Dávid

A Brescia leváltotta vezetőedzőjét, Fabio Grossót.

Fotó: stadionews.it

A 42 esztendős Grosso elküldése azért is érdekes, mert kevesebb mint egy hónapja, november harmadikán nevezték ki a csapat élére. Az edzőt ráadásul az az Eugenio Corini váltja most, akit novemberben épp Grossóra cseréltek le.

A Brescia ebben a szezonban pocsékul szerepel. 13 mérkőzés alatt hét pontot gyűjtöttek mindösszesen és a tabella utolsó helyét foglalják el.

Külföldi labdarúgás,Serie A

Serie A: fontos pontokat bukott az Internazionale – videó

2020.01.19. 17:10
A Lecce otthonában játszott 1-1-es döntetlent a bajnoki címért küzdő milánói együttes az olasz élvonal 20. fordulójában.

Premier League: fontos pontokat hullajtottak el a Rókák (videó)

2020.01.19. 16:55
Pont nélkül maradt a Leicester City a Burnley otthonában, pedig az első félidőben még vezettek Vardy-ék.

La Liga: könnyedén győzött a Real Betis a Real Sociedad ellen – videó

2020.01.19. 16:05
Fontos pontokat bukott el a Real Sociedad a Real Betis otthonában a spanyol élvonal 20. fordulójában.

Seria A: utolsó perces góllal nyert a Milan (videó)

2020.01.19. 14:25
Fordulatos mérkőzésen végül a három pontot otthon tudta tartani a Milan az Udinese ellen.

La Liga: csúnya vereségbe szaladt bele a Valencia – videó

2020.01.19. 13:50
Tükörsima 4-1-es győzelmet aratott a Mallorca a Valencia ellen a spanyol élvonal 20. fordulójának vasárnapi játéknapján.

La Liga: négy bajnoki után kapott ki ismét az Atlético Madrid – videó

2020.01.18. 23:20
A fővárosiak a kiesés elől menekülő Eibar otthonában szenvedtek 2-0-ás vereséget a spanyol élvonal 20. fordulójában.

Serie A: egyre mélyebb gödörben a Napoli – videó

2020.01.18. 22:40
A szezont nagyon rosszul kezdő nápolyiak ezúttal a Fiorentinától szenvedtek kétgólos vereséget az olasz élvonal 20. fordulójában.

Premier League: a véghajrában kapott ki a Chelsea (videó)

2020.01.18. 20:30
A Chelsea egy utolsó pillanatban esett góllal kikapott Newcastle-ben az angol bajnokság 23. fordulójában.

Bundesliga: hátrányból fordított és továbbra is vezet a Leipzig (videó)

2020.01.18. 20:25
Az RB Leipzig 3-1-re legyőzte az Union Berlint a német bajnokság 18. fordulójában és így továbbra is már öt ponttal vezeti a tabellát a …

Serie A: győzelemmel került messzebb a kiesőzónától a Sassuolo – videó

2020.01.18. 20:10
Hazai környezetben hátrányból fordítva aratott fontos győzelmet a Sassuolo a Torino ellen az olasz élvonal 20. fordulójában.