EBEL: gól nélkül maradt a Fehérvár Bolzanóban

Nem járt sikerrel a székesfehérvári gárda Olaszországban az osztrák jégkorongliga keddi játéknapján.

A magyar csapat gólt sem tudott szerezni a Bolzano ellen, így vereséget szenvedett. Az olaszok Catenacci találatával szerezték meg a vezetést, a támadó egy kipattanót vágott be a fehérvári kapuba. A harmadik harmadig nem is született újabb találat, ekkor egy vendég korongvesztést büntettek meg kíméletlenül a bolzanóiak, Domenico Alberga talált be. A végeredményt a találkozó vége előtt öt perccel állította be a végül duplázó olasz egy üres kapus góllal.

EBEL, alapszakasz

HCB Südtirol Alperia (olasz)-Hydro Fehérvár AV19 3-0 (1-0, 0-0, 2-0)

Nyitó kép: Hydro Fehérvár AV19

Jégkorong,Fehérvár AV19,EBEL

Bajnokok Ligája: jön az utolsó kör

2019.12.10. 07:30
Négy csoportban is befejeződnek a küzdelmek a Bajnokok Ligája őszi idényében. A címvédő Liverpool akár búcsúzhat is a sorozattól.

Jégkorong: három új játékos a keretben az EIHC-tornán

2019.12.09. 18:50
Az előzetesen meghirdetett névsorhoz képest Sarcia Antonio, Péter Andor és Kreisz Brúnó kapott meghívót.

NHL: körvonalazódó erőviszonyok, változó erősorrend

2019.12.09. 16:40
Újabb hónap pörgött le az észak-amerikai jégkorongliga 2019/2020-as idényének alapszakaszából. Lássuk kik léptek előre novemberben és kik estek vissza.

NHL: saját jegén törölte fel a padlót a Vegassal a Rangers (videó)

2019.12.09. 09:15
Lendületben maradt a Winnipeg, folytatódott a San Jose mélyrepülése, otthon kapott komoly gyomrost a Vegas a Rangerstől az NHL vasárnapi játéknapján.

EBEL: parádés utolsó harmad, Fehérvár győzelem

2019.12.08. 19:55
Nagyszerű feltámadást követően, magabiztos győzelmet aratott a Fehérvár AV19 a Graz együttese ellen.

NHL: megtört a jég, hazai környezetben kapott ki a Boston Bruins (videó)

2019.12.08. 14:35
Megtört a Minnesota Wild győzelmi sorozata, a Colorado Avalanche bevette a bostoni erődöt, míg Calgary Flames remek szériája továbbra is töretlen.

NHL: sorozatban másodszor kapott gól nélkül a Pittsburgh (videó)

2019.12.07. 08:20
Ezúttal az Arizona maradt gólképtelen a Penguins ellen, a Capitals sorozatban hatodik meccsét húzta be, újra az Edmonton az élen a Pacific divízióban az NHL pénteki …

Erste Liga: ferencvárosi győzelem a játéknap rangadóján

2019.12.06. 20:45
A címvédő FTC házigazdaként 4-1-re győzte le az éllovas Csíkszeredát a jégkorong Erste Liga pénteki játéknapjának rangadóján.

Szlovák jégkorongliga: bravúros DVTK siker, súlyos MAC zakó

2019.12.06. 20:40
A DVTK Jegesmedvék a Dukla Mihalovec otthonában tudtak nyerni a szlovák jégkorongliga pénteki játéknapján, a MAC Újbuda viszont súlyos vereséget szenvedett a Dukla Trencín …

NHL: bombaformában a Colorado

2019.12.06. 10:40
A Colorado Avalanche 3-2-re győzött Montrealban az NHL mai játéknapján és így már sorozatban öt sikernél jár.