Női kosárlabda EK: a DVTK is továbbjutott

A csoportelsőként továbbjutott Atomerőmű KSC Szekszárd mellett az Aluinvent DVTK is folytathatja szereplését a női kosárlabda Európa Kupában.

Fotó: dvtk.eu

A diósgyőri csapat a saját négyesében a harmadik helyen végzett, de pontszáma elég volt ahhoz, hogy a legjobb 24 közé kerüljön.

A csoportokból az első kettő és a négy - konferenciánként a két-két - legjobb harmadik maradt versenyben. A legjobb nyolc - köztük a Szekszárd - egyből a nyolcaddöntőbe került, a 9-24. gárda pedig oda-visszavágó rendszerben rájátszást vív.

A további program:

rájátszás a nyolcaddöntőbe jutásért:
december 18./19.: Aluinvent DVTK - Olympiakosz (görög)
január 8./9.: Olympiakosz-Aluinvent DVTK

Továbbjutás esetén a nyolcaddöntőben a török Orman Genclik lesz a diósgyőri csapat ellenfele.

A Szekszárd ugyanebben a szakaszban a Cmoki Minszk (fehérorosz)-Gernika Bizkaia (spanyol) párharc továbbjutójával találkozik január 23-án és 29-én.

Címkék: kosárlabda
kosárlabda

NBA: a Lakers kíméletlen volt, a Denver kiütötte a Trail Blazerst (videó)

2020.02.05. 11:35
LeBron James extrát nyújtott a negyedik negyedben, a Denver megsemmisítő vereséget mért a Portlandre.

NBA: látni kell, mit művelt LeBron James (videó)

2020.02.05. 08:25
A Spurs elleni mérkőzésen a Lakers sztárja parádés teljesítménnyel járult hozzá a sikerhez.

Közvetítések: pályán a Ferencváros, a Bayern és a Spurs is

2020.02.05. 07:30
A Ferencváros a Honvédot fogadja a labdarúgó NB I-ben, míg a Bayern és a Tottenham kupamérkőzést játszik.

NBA: hatalmas csatában nyert a Clippers, hosszabításban a Knicks

2020.02.04. 12:40
A Los Angeles Clippers három ponttal, a New York Knicks a hosszabbításban győzött.

NBA: folytatódott a címvédő győztes szériája (videó)

2020.02.03. 08:15
A Toronto Raptors 129-102-re győzött a Chicago Bulls ellen az NBA aktuális játéknapján és így tartja a második helyét a Keleti főcsoportban.

NBA: Damian Lillard ezúttal a Utah ellen csinált azt amit akart (videó)

2020.02.02. 09:55
A Portland Trail Blazers 124-107-re győzött a Utah Jazz ellen az NBA mai játéknapján miután legjobb játékosa megint tarthatatlan volt.

Közvetítések: reggeltől hajnalig garantált a szórakozásunk

2020.02.02. 07:30
Fantasztikus napnak nézünk elébe amelyet az Australian Open döntőjével indítok és a Super Bowl-al zárunk. Közben láthatjuk a Juventust a Laziót és a Barcelonát is.

NBA: szívszorító mérkőzésen kapott ki a Lakers a Portlandtől

2020.02.01. 11:30
Kobe Bryant halála óta először lépett pályára a Lakers és nem is sikerült nyerniük a Portland ellen.

NBA: LeBron James tetovállással emlékezik meg Kobe Bryantről

2020.02.01. 10:30
LeBron James a Portland Trail Blazers elleni meccs előtt az Instagram-oldalán mutatta meg legújabb tetoválását, mellyel barátja előtt tiszteleg.

"Aranyos" évkezdeten van túl a magyar sport, avagy erről írtunk januárban

2020.02.01. 08:15
Babos Tímea harmadszor lett Grand Slam-győztes, 21 év után itthon nyert Eb-t a a férfi vízilabda-válogatott és taroltak a …