Női vízilabda Magyar Kupa: elsőként az UVSE a fináléban

Elsőként a címvédő UVSE jutott be a döntőbe a női vízilabda Magyar Kupában, miután a szombati elődöntőben három góllal nyert az FTC ellen. A Komjádi uszodában zajló torna nyitómeccsén Keszthelyi Ritáék a vártnál biztosabban verték zöld-fehér riválisukat.

A másik párban a Dunaújváros és a Szentes találkozik.

Eredmény, női Magyar Kupa
    elődöntő:

UVSE-Hunguest Hotels - FTC-Telekom Waterpolo 11-8 (2-1, 4-1, 1-2, 4-4)

később:
Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics - Hungerit-Szentes 15.45

Címkék: Vízilabda
Vízilabda

Rio2016: döntetlen az utolsó felkészülési meccsen

2016.07.21. 18:15
A magyar női vízilabda-válogatott utolsó olimpiai felkészülési mérkőzésén 7-7-es döntetlent játszott az ausztrál csapattal csütörtökön Cegléden.

Tévében a női és a férfi vízilabda válogatott is

2016.07.15. 08:00
Kezdődik a szlovákok elleni tenisz Davis-kupa.

Úszás/vízilabda: újabb nagy verseny Budapesten

2016.07.09. 16:25
Magyarország rendezi 2020-ban valamennyi vizes szakágban az Európa-bajnokságot Paolo Barellinek, a kontinentális szövetség (LEN) elnökének szombati bejelentése szerint.

Vízilabda: Benedek keretet hirdetett

2016.07.04. 10:40
A magyar kapitány jóval a megadott határidő előtt kihirdette a riói 13-at

Rio2016: Benedek Tibor keretet hirdetett

2016.06.08. 21:30
Tizenkilenc játékosból kerül ki az olimpiára utazó keret.

Vízilabda: a BL-győzelem a cél Szolnokon

2016.06.06. 18:35
Hazai porondon a bajnokságban és a kupában is a címvédés a célja a Szolnoki Dózsa-Közgép férfi vízilabdacsapatának, míg a Bajnokok Ligájában az idei bronzérem után a végső győzelemre törne.

Világsztárok a Ferencvárosban!

2016.06.06. 12:15
Sztárjátékosokkal, köztük a magyar válogatott csapatkapitányával, Varga Dániellel erősítette meg keretét az FTC-PQS Waterpolo vízilabdacsapata.

Vízilabda: szolnoki vígaszbronz, horvát BL-győzelem

2016.06.04. 23:05
A Szolnok 11-7-re nyerte a bronzmeccset a Pro Recco ellen, a Jug 6-4-re nyert a döntőben az Olympiakos ellen a férfi Bajnokok Ligájában

Élő tévéközvetítés: a világbajnok ellen a válogatott, kosárdöntő, úszás, tenisz

2016.06.04. 06:40
Élő sportközvetítésben nem lesz hiány szombaton sem. Pályán a vállogatott, de jön az Alba–Szolnok második felvonása …

Vízilabda: az utolsó másodpercben bukott el a Szolnok

2016.06.03. 20:35
A Szolnoki Dózsa-Közgép nem jutott be a férfi vízilabda Bajnokok Ligája szombati fináléjába, miután a pénteki elődöntőben az utolsó másodpercben kapott góllal 8-7-re kikapott a …