Férfi röplabda Challenge Kupa: győzelemmel mutatkozott be a Pénzügyőr

A Pénzügyőr hazai pályán 3-0-ra legyőzte a ciprusi Omonia Nicosiát a férfi röplabda Challenge Kupa első fordulójának első mérkőzésén.

A 16 közé jutásért rendezett párharc "odavágóján" a magyar csapat végig jobban játszott, s összességében simán nyert.

A mérkőzés legeredményesebb játékosa Kovács Zoltán volt 20 ponttal.

A párharc visszavágóját szerdán ugyancsak Budapesten rendezik, mivel a Nicosia lemondott pályaválasztói jogáról.

A harmadik számú európai sorozatban még a Kaposvár érdekelt, a somogyiak szerdán hazai pályán kezdenek a holland Groningen ellen.

Eredmény:
1. forduló, 1. mérkőzés:
Pénzügyőr SE-Omonia Nicosia 3-0 (19, 23, 15)

(Fotó: m4sport.hu)

röplabda,Pénzügyőr

Olimpiai selejtezőért játszanak a kézisek, Eb-elődöntőért a női pólósok

2020.01.21. 07:30
A magyar férfi kézilabda-válogatott Svédország ellen kiharcolhatja az elődöntőt a férfi kézilabda Európa-bajnokságon. Budapesten a női …

Tokió 2020: teljes mindkét röplabdatorna mezőnye

2020.01.13. 17:25
A kontinentális selejtezőkkel vasárnap lezárult a tokiói olimpia röplabdatornáinak kvalifikációs sorozata.

Férfi röplabda Extraliga: legyőzte a MAFC-ot a Kazincbarcika

2020.01.11. 18:55
A címvédő Kazincbarcika saját közönsége előtt négy játszmában győzött a MAFC ellen a férfi röplabda Extraligában.

Női röplabda Extraliga: a Kaposvár simán nyert Jászberényben

2020.01.09. 20:35
A listavezető Kaposvár simán, 3-0-ra győzött a Jászberény otthonában a női röplabda Extraliga csütörtöki játéknapján.

Női röplabda: megvan az új kapitány

2020.01.09. 18:20
Jakub Gluszak lett a magyar női röplabda-válogatott új szövetségi kapitánya.

Közvetítések: ma az Atlético Madrid és a Barcelona küzd meg egymással a döntőért

2020.01.09. 07:30
Ma eldől, hogy El Clásico vagy madridi derbi kerül megrendezésre a Spanyol Szuperkupa rendhagyó döntőjében.

Férfi röplabda Challenge Kupa: búcsúzott a Kaposvár

2019.12.19. 22:00
A Kaposvár kikapott a Groningen vendégeként a férfi röplabda Challenge Kupa első fordulójának visszavágóján, így kettős vereséggel búcsúzott.

Női röplabda Bajnokok Ligája: négyszettes Vasas-vereség

2019.12.19. 21:15
A Vasas Óbuda 3-1-re kikapott az Alba Blaj együttesétől a női röplabda Bajnokok Ligája harmadik fordulójában, Érden.

Röplabda: kettős csabai siker és továbbjutás a Challenge Kupában

2019.12.18. 19:30
A Békéscsaba kettős győzelemmel nyolcaddöntőbe jutott a női röplabda Challenge Kupában.

Női röplabda BL: világbajnoki siker a Vasas-kvartettben

2019.12.17. 22:05
A francia Nantes nem okozott gondot a világ legerősebb alakulatának. A Vasas román ellenfelet fogad ebben a fordulóban.