Osztrák jégkorongliga: szétlövéssel kapott ki otthon a Fehérvár

A Hydro Fehérvár otthon szétlövéssel 3-2-re alulmaradt a Bozen Foxes csapatával szemben az osztrák jégkorongligában.

A találkozón a hazaiak már az ötödik percben megszerezték a vezetést, a vendégek a második harmadban fordítottak. A Fehérvár a harmadik játékrészben nagy erőket mozgósított, rengeteg helyzetet dolgozott ki, de csak egyenlíteni tudott. Miután a hosszabbításban sem született döntés, következett a szétlövés, amelyben a vendégek bizonyultak jobbnak: a két hazai próbálkozó hibázott, a vendégektől viszont mindkettő eredményes tudott lenni.

A Fehérvár 25 mérkőzésen a 14. vereségét szenvedte el, ezek közül második alkalommal szerzett pontot.

Az együttes 32 pontjával a nyolcadik helyen áll a tabellán.

Eredmény:
Hydro Fehérvár AV19-Bozen Foxes 2-3 (1-0, 0-2, 1-0, 0-0, 0-1) - szétlövéssel

A Fehérvár gólszerzői: Szita (5.), Kóger (48.)

(Fotó: fehervarav19.hu)

Jégkorong,Fehérvár AV19

Erste Liga: győzött, és élre állt a Ferencváros

2020.01.24. 23:10
A Brassó ellen hosszabbításban győzni tudott fővárosi együttes ezúttal a Csíkszeredát győzte le 5-2-re a magyar jégkorongliga középszakaszában.

Tipsport Liga: hozta a kötelezőt a MAC, csúnya vereségbe szaladt bele a DVTK

2020.01.24. 22:00
A 11. helyen álló Érsekújvár otthonában szaladt bele egy nyolcgólos vereségbe a miskolci csapat a szlovák jégkorongliga 43. fordulójában.

EBEL: vereséggel zárta az alapszakaszt a Hydro Fehérvár AV19

2020.01.24. 21:40
A Ferencváros ellen elveszített Magyar Kupa döntő után az alapszakasz győztes Salzburg ellen is vereséget szenvedett a székesfehérvári együttes.

Ifjúsági téli olimpia: tisztes helytállás egyéniben, magyar érmek a vegyes csapatokban

2020.01.24. 13:30
Szerdán Lausanne-ban véget ért a III. ifjúsági téli olimpia, amelyen a magyar sportolók a vegyes csapatok tagjaként …

Közvetítések: elődöntőt játszik a férfi vízilabda válogatott az Európa-bajnokságon

2020.01.24. 07:30
Montenegró ellen ugrik vízbe a férfi vízilabda válogatottunk a döntőbe jutásért a budapesti Európa-bajnokságon.

NHL: sorozatban hatodik győzelmét szerezte a Columbus (videó)

2020.01.23. 09:10
Zsinórban hat győzelmnél jár a Columbus, a Minnesota pedig hozta a kötelezőt a Detroit ellen az NHL szerdai játéknapján.

Jégkorong - Nagy Gergő: Örülök, hogy átélhettem ezt a sikert!

2020.01.22. 18:45
A Ferencváros 25 év után nyerte meg ismét a jégkorong Magyar Kupát a Hydro Fehérvár AV19 ellen. A siker apropóján a csapat játékosát, Nagy Gergőt kérdeztük.

Jégkorong: kihirdették a magyar válogatott keretét a téli olimpiai selejtezőre

2020.01.22. 14:45
A szövetségi kapitány kihirdette a magyar jégkorongválogatott keretét a Nottinghamben megrendezésre kerülő, február 6-9-éig tartó …

NHL: az Islanders nyerte a New York-i rangadót, ismét nyert a Boston

2020.01.22. 10:50
Könnyedén, 4-2-re legyőzte a New York Rangerst a New York Islanders az észak-amerikai profi jégkorongliga keddi játéknapjának rangadóján.

Jégkorong: finn helyett finn szakvezető a Fehérvár élén

2020.01.21. 12:55
Az EBEL-ben szereplő Hydro Fehérvár AV19 kedden felmentette a munkavégzés alól Hannu Järvenpää vezetőedzőt, akinek a helyét Antti Karhula veszi át.