Tenisz: Babos Tímea és Kristina Mladenovic az év legjobb párosa

A női teniszversenyeket szervező WTA nem látott jobb párost a magyar-francia duónál ebben az évben.

Fotó: Getty Images

A WTA indoklásában kiemelte, Babos Tímea és Kristina Mladenovic az év elején döntőt játszott az Australian Openen, majd a Roland Garroson nemcsak döntőbe jutottak, hanem meg is nyerték a Grand Slam-tornát. Az év végén sikerült megvédeniük világbajnoki címüket az évzáró világbajnokságon, Mladenovic jelenleg a második, Babos pedig a harmadik a párosok világranglistáján.

A WTA nemcsak a párosokat díjazott, az év legjobb női játékosának nem meglepő módon a világranglistát vezető, az idei világbajnokságot és Roland Garrost is megnyerő Ashleigh Barty-t választották meg.

Az év felfedezettjének a kanadai Bianca Andreescut választották, aki az év eleje óta 148 helyet javított a világranglistán és jelenleg a negyedik. Idén ő nyerte meg a US Opent, de további három WTA-tornagyőzelmet is bezsebelt.

Címkék: Tenisz, Babos Tímea
Tenisz,Babos Tímea

Közvetítések: rajtol a Bundesliga, felbőgnek a motorok Riminiben

2020.09.18. 07:30
A mai közvetítések listájából a strandröplabda-Eb, a Bundesliga-idény nyitómeccse és a Tour de France aktuális szakasza mellett a MotoGP edzései emelkednek ki.

Tenisz: változik a Fed Kupa elnevezése

2020.09.17. 19:05
A Nemzetközi Tenisz Szövetség (ITF) Billie Jean King Kupára nevezte át a Fed Kupa női csapatversenyt, amelynek döntőjét a következő három évben Budapesten rendezik.

Tenisz: elveszítette római meccsét új párjával Babos Tímea

2020.09.17. 15:15
Babos Tímea kikapott első mérkőzésén a kínai Csang Su-ajjal az oldalán a római salakpályás tenisztorna női páros versenyében.

A Vidi máltai, a Honvéd svéd csapat ellen villanthat az El-ben

2020.09.17. 07:30
Csütörtökön folytatódik a nagyüzem az Európa-liga selejtezőjében, de képernyőre kerül némi tenisz, kézilabda, NBA és NFL is.

Foci külföldről, női kézilabda itthonról a keddi programban

2020.09.15. 07:30
Láthatunk ma labdarúgó BL-selejtezőket, angol Ligakupát és francia bajnokit, itthonról pedig női kézilabdát.

Közvetítések: képernyőn a Chelsea és a Dortmund

2020.09.14. 07:30
Vége a US Opennek, szünet van a Tour-on, de így is láthatunk érdekes közvetítéseket a hét első napján.

US Open: Dominic Thiem az új bajnok

2020.09.14. 02:20
Dominic Thiem nyerte a US Open férfi egyesének döntőjét miután a fináléban kétjátszmás hátrányból, rövidítésben legyőzte Alexander Zverevet.

Tenisz: nem jutott a főtáblára Babos Tímea Rómában

2020.09.13. 12:55
A magyar teniszezőnő mindössze egy játékot tudott megnyerni Arantxa Rus ellen, aki magabiztos 2-0-ás győzelmet aratott a római tenisztorna selejtezőjének döntőjében.

US Open: Oszaka Naomi szetthátrányból fordítva nyert másodszor New Yorkban

2020.09.13. 00:15
2018 után ismét a japán Oszaka Naomi nyerte a US Opent miután a döntőben szett és brékhátrányból fordítva legyőzte Viktorija Azarenkát.

Tenisz: a selejtező második körében Babos Rómában

2020.09.12. 18:15
Babos Tímea három játszmában legyőzte a hazai közönség előtt játszó Giulia Gatto-Monticonét a salakpályás római tenisztorna női selejtezőjének első fordulójában.