SEHA Liga: Zágráb elleni győzelmével, csoportelső a Veszprém

Beringer Roland

A Veszprém idegenben, 26-23-ra legyőzte a Zágráb együttesét a SEHA Liga B-csoportjának utolsó mérkőzésén, így az élen végzett kvartettjében.

kép:nemzetisport.hu

A veszprémiek szoros mérkőzést játszottak a horvát fővárosban. A hazaik agresszíven kézilabdáztak, így a szünetben 13-13-as eredménnyel álltak a felek. A folytatásban is fej-fej mellett haladtak a csapatok, egyik sem tudott igazán ellépni a másiktól, egészen az utolsó tíz percig. A magyar csapat jobban koncentrált elől, ami párosult Székely Márton kapusbravúrjaival, így négy perccel a vége előtt már négy góllal is vezetett a Veszprém. A vége 26-23 a veszprémiek javára.

A bakonyiak győzelmüknek köszönhetően, első helyen végeztek csoportjukban és várhatják a tavaszi folytatást a SEHA Ligában.

SEHA Liga B-csoport, 10. forduló

PPD Zagreb-Telekom Veszprém 23-26 (13-13)

2020.01.18. 20:40
A magyar együttes a lengyel Lublint győzte le a női kézilabda EHF-kupa harmadik fordulójában.

Női kézilabda EHF-kupa: fordulatos mérkőzésen játszott döntetlent a címvédő Siófok

2020.01.18. 18:45
A siófokiak a félidőben még néggyel vezettek, de így is hátrányba kerültek, végül pedig 30-30-as döntetlent játszottak …

Női kézilabda EHF-kupa: hazai környezetben szenvedett nagy vereséget a Debrecen

2020.01.18. 16:40
Nem sikerült megnyernie csoportja rangadóját a debrecenieknek a német Thüringer ellen a női kézilabda EHF-kupa harmadik mérkőzésén.

Közvetítések: képernyőn a férfi vízilabdázók

2020.01.18. 07:25
A vízilabda Eb mellett négy topligából, a jégkorong Magyar Kupából és a Formula-E-ből is láthatunk közvetítéseket a mai nap során.

Kézilabda Eb: a rossz kezdés megpecsételte a magyar válogatott sorsát

2020.01.17. 19:45
A magyar férfi kézilabda-válogatott vereséggel kezdte az Európa-bajnoki középdöntőt, miután 36-29-re kikapott Norvégiától.

Kézilabda Eb: Szlovénia is legyőzte Izlandot

2020.01.17. 17:35
Szlovénia 30-27-re legyőzte Izlandot a férfi kézilabda Európa-bajnokság malmői csoportjában, amelyben a magyar válogatott is szerepel.

Közvetítések: képernyőn a női vízilabdázók és a férfi kézisek

2020.01.17. 07:30
A két, magyar érdekeltségű Eb-mérkőzés mellett főként a tenisz és a téli sportok kerülnek képernyőre a mai napon.

Kézilabda Eb: papírforma eredményekkel indult a középdöntő

2020.01.16. 22:45
Spanyolország, Horvátország és Németország is behúzta első meccsét az I-es számú középdöntő csoportban az olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokságon.

Női kézilabda NB I: elnézést kért rasszista szurkolói miatt a DVSC

2020.01.16. 17:15
Elnézést kért szurkolói viselkedése miatt a DVSC Schaeffler női kézilabdacsapatának vezetése: a drukkerek egy csoportja a Siófok KC elleni szerdai bajnoki …

Kézilabda Eb: a szurkolók meglátogatták Malmöben a csapatot (videó)

2020.01.16. 16:30
A magyar férfi kézilabda-válogatott Izland elleni Európa-bajnoki sikerének másnapján a szurkolók meglepték kézilabdázóinkat.