Vízilabda Eb: a görögök nem találták az olaszok ellenszerét

A világbajnoki címvédő olasz férfi vízilabda-válogatott könnyedén, négy góllal legyőzte Görögországot a budapesti olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokságon.

Fotó: MTI/Czagány Balázs

A görögök jól kezdték a D csoport rangadóját az olaszok ellen, az első harmadot sikerült is megnyernie a helléneknek. A második negyedben már az olaszok szája íze szerint alakult a mérkőzés, 4-3-as görög vezetés után viszont teljesen megállt támadásban a görög csapat.

Az olaszok végül simán, négy góllal győzték le a görögöket, ezzel már az első játéknapon nagy lépést tettek a csoportgyőzelem felé. A csoport másik találkozóján a grúzok 9-7-re nyertek a franciák ellen.

Férfi vízilabda Európa-bajnokság, csoportkör, 1. forduló

Olaszország-Görögország 10-6 (1-2, 3-2, 3-1, 3-1)

A keddi játéknap további eredményei

Törökország-Magyarország 5-19 (4-4, 0-4, 1-3, 0-8)

2020.01.19. 07:30
A férfi kézilabda-válogatott Szlovénia ellen játszik fontos mérkőzést, míg a női vízilabda-válogatott Szerbia ellen a ugrik …

Vízilabda Eb: megvan a csoportelsőség a férfiaknak is

2020.01.18. 20:00
A magyar férfi vízilabda-válogatott 26-0-ra legyőzte Máltát és így megnyerte a csoportját a Budapesten rendezett Európa-bajnokságon.

Közvetítések: képernyőn a férfi vízilabdázók

2020.01.18. 07:25
A vízilabda Eb mellett négy topligából, a jégkorong Magyar Kupából és a Formula-E-ből is láthatunk közvetítéseket a mai nap során.

Vízilabda Eb: csoportelsőként jut tovább a magyar női válogatott

2020.01.17. 20:00
A magyar női vízilabda-válogatott 13-10-re legyőzte Görögországot és így lényegében bebiztosította csoportgyőzelmét a Budapesten rendezett Európa-bajnokságon.

Női vízilabda Eb: könnyedén nyertek az esélyesek

2020.01.17. 15:45
A spanyol, a holland és az orosz női válogatott is könnyedén győzött a Budapesten zajló vízilabda Európa-bajnokság ma délutáni mérkőzésein.

Közvetítések: képernyőn a női vízilabdázók és a férfi kézisek

2020.01.17. 07:30
A két, magyar érdekeltségű Eb-mérkőzés mellett főként a tenisz és a téli sportok kerülnek képernyőre a mai napon.

Kézilabda Eb: papírforma eredményekkel indult a középdöntő

2020.01.16. 22:45
Spanyolország, Horvátország és Németország is behúzta első meccsét az I-es számú középdöntő csoportban az olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokságon.

Vízilabda Eb: döntetlent játszottak a fiúk Spanyolország ellen

2020.01.16. 20:10
A törökök után komolyabb erőpróba várt a mieinkre, a spanyolok ellen a budapesti Eb-n, ahol a gyengébben sikerült második félidőt követően 11-11-et játszottunk.