La Liga: minimalista Real Madrid siker a Valladolid otthonában (videó)

Egy góllal nyert a Valladolid otthonában a Real Madrid, és a Barcelona valenciai botlását kihasználva a tabella élére ugrott a La Liga 21. fordulóját követően.

La Liga, 21. forduló

Valladolid–Real Madrid 0-1 (Nacho 78.)

korábban

Alavés–Villarreal 1–2 (Joselu 80., ill. Bacca 10., Fer Nino 89.)
Sevilla–Granada 2–0 (L. de Jong 11., Nolito 34.)
Valencia–Barcelona 2–0 (J. Alba 48. – öngól, M. Gómez 77.)
Espanyol–Athletic Bilbao 1–1 (De Tomás 63., ill. Villalibre 12.)
Osasuna–Levante 2–0 (Rubén García 81. – 11-esből, Inigo Pérez 84.)
Atlético Madrid–Leganés 0–0
Celta Vigo-Mallorca 0-0
Getafe-Real Betis 1-0 (Angel - 11-esből 89.)
Real Sociedad-Mallorca 3-0 (Isak 46., Gamez - öngól 58., Portu 81.)

Külföldi labdarúgás,La Liga,Real Madrid

Európa-liga: Sevilla-AS Roma rangadó a legjobb 16 között

2020.02.28. 13:20
Igazi rangadókat rendeznek a legjobb 16 között az Európa-ligában, derült ki a Nyon-i sorsolás után.

Labdarúgás: szigorít a kölcsönadáson a FIFA

2020.02.28. 10:10
A Nemzetközi Labdarúgó-szövetség döntött a kölcsönszerződések korlátozásáról, amelynek értelmében ezentúl maximum nyolc darab 22 évnél idősebb játékost adhatnak kölcsön a klubok.

Európa-liga: kiesett az Arsenal! (videó)

2020.02.27. 23:35
Nem jutott be az Európa-liga legjobb 16 csapata közé az előző szezonban döntőt játszó Arsenal, miután hazai pályán hosszabbítás után alulmaradt az Olympiakosszal szemben.

Európa-liga: két döntetlennel a legjobb tizenhat közt a Sevilla

2020.02.27. 23:10
A spanyol együttes idegenben és hazai környezetben is csak döntetlent tudott játszani a CFR Clujjal, azonban idegenben lőtt góllal továbbjutott a Sevilla.

Premier League: megalakul a hírességek csarnoka

2020.02.27. 21:45
A Premier League bevezeti az amerikai sportágakból ismert hírességek csarnokát, amelybe márciusban iktatja be az első két tagot.

Európa Liga: nem nyert, de továbbjutott a Roma és a Wolves is

2020.02.27. 21:30
Csak döntetlent játszott a Roma, míg a Wolves kikapott, de mindkét együttes az első mérkőzésen nyújtott teljesítménye miatt magabiztosan továbbjutott.

Bajnokok Ligája: Vinícius Júnior szerint szándékosan ítélnek a Real Madrid ellen

2020.02.27. 18:45
A Manchester City elleni BL kudarcot nem viselte jól a Real Madrid 19 esztendős támadója, s élesen kritizálta a bírókat.

Európa Liga: elmarad Szoboszlai Dominikék visszavágója (Frissítve)

2020.02.27. 14:55
Elmarad a csütörtök esti Salzburg–Eintracht Frankfurt labdarúgó Európa-liga-mérkőzés – közölte a német élvonalbeli klub hivatalos honlapján.

La Liga: elutasították a Leganes kérését

2020.02.27. 14:40
Hiába fordult a Nemzetközi Labdarúgó-szövetséghez (FIFA) a spanyol szövetség (RFEF) közbenjárásával a Leganés, nem igazolhat Martin Braithwaite helyére.

Bajnokok Ligája: Sergio Ramos felállított egy új rekordot, de ennek aligha örül

2020.02.27. 12:20
Sergio Ramost, a Real Madrid labdarúgóját szerdán a Manchester City elleni BL negyeddöntő során ismét kiállították, amely rekordnak …