Ligue 1: Neymar vezérletével nyert a PSG (videó)

A PSG 2-0-ra legyőzte a Lille-t a francia bajnokság 21. fordulójának rangadóján.

Immáron 10 pont a PSG előnye a Marseille előtt, miután a Párizsiak elvitték a három pontot a Lille otthonából. A párizsi sztárcsapat a 28. percben Neymar bombagóljával szerezte meg a vezetést, a brazil sztárjátékos így már sorozatban hét meccsen szerzett gólt. A fővárosiak a második félidőben Neymar büntetőjével állították be a végeredményt. A csatár a gólja után a tragikus körülmények között elhunyt Kobe Bryant-re emlékezett.

Ligue 1, 21. forduló, vasárnapi mérkőzések

Lille–PSG 0–2 (Neymar 28., 52. – a másodikat 11-esből)
Lyon–Toulouse 3–0 (Cornet 29., Moussa Dembélé 71., Ekambi 77.)

2020.02.28. 13:20
Igazi rangadókat rendeznek a legjobb 16 között az Európa-ligában, derült ki a Nyon-i sorsolás után.

Labdarúgás: szigorít a kölcsönadáson a FIFA

2020.02.28. 10:10
A Nemzetközi Labdarúgó-szövetség döntött a kölcsönszerződések korlátozásáról, amelynek értelmében ezentúl maximum nyolc darab 22 évnél idősebb játékost adhatnak kölcsön a klubok.

Európa-liga: kiesett az Arsenal! (videó)

2020.02.27. 23:35
Nem jutott be az Európa-liga legjobb 16 csapata közé az előző szezonban döntőt játszó Arsenal, miután hazai pályán hosszabbítás után alulmaradt az Olympiakosszal szemben.

Európa-liga: két döntetlennel a legjobb tizenhat közt a Sevilla

2020.02.27. 23:10
A spanyol együttes idegenben és hazai környezetben is csak döntetlent tudott játszani a CFR Clujjal, azonban idegenben lőtt góllal továbbjutott a Sevilla.

Premier League: megalakul a hírességek csarnoka

2020.02.27. 21:45
A Premier League bevezeti az amerikai sportágakból ismert hírességek csarnokát, amelybe márciusban iktatja be az első két tagot.

Európa Liga: nem nyert, de továbbjutott a Roma és a Wolves is

2020.02.27. 21:30
Csak döntetlent játszott a Roma, míg a Wolves kikapott, de mindkét együttes az első mérkőzésen nyújtott teljesítménye miatt magabiztosan továbbjutott.

Bajnokok Ligája: Vinícius Júnior szerint szándékosan ítélnek a Real Madrid ellen

2020.02.27. 18:45
A Manchester City elleni BL kudarcot nem viselte jól a Real Madrid 19 esztendős támadója, s élesen kritizálta a bírókat.

Európa Liga: elmarad Szoboszlai Dominikék visszavágója (Frissítve)

2020.02.27. 14:55
Elmarad a csütörtök esti Salzburg–Eintracht Frankfurt labdarúgó Európa-liga-mérkőzés – közölte a német élvonalbeli klub hivatalos honlapján.

La Liga: elutasították a Leganes kérését

2020.02.27. 14:40
Hiába fordult a Nemzetközi Labdarúgó-szövetséghez (FIFA) a spanyol szövetség (RFEF) közbenjárásával a Leganés, nem igazolhat Martin Braithwaite helyére.

Bajnokok Ligája: Sergio Ramos felállított egy új rekordot, de ennek aligha örül

2020.02.27. 12:20
Sergio Ramost, a Real Madrid labdarúgóját szerdán a Manchester City elleni BL negyeddöntő során ismét kiállították, amely rekordnak …