Serie A: váratlan eredmény, Juventust vert a Napoli (videó)

A Serie A 21. fordulójának vasárnapi játéknapján a Napoli hazai pályán 2–1-re legyőzte a listavezető Juventust.

Talán nem sokan számítottak arra, hogy a finoman szólva is rossz formát futó Napoli megveri a Juventust, pedig a 21. forduló zárómeccsén ez történt. A nápolyiak Zieleinski góljával szereztek vezetést, amit Insigne a 86. percben megtoldott eggyel. De mivel a Juventusról beszélünk, tudhattuk itt még nem tuti a hazai siker. C. Ronaldo iygekezett erre nem rácáfolni és a 90. percben felhozta egy gólra a torinóiakat, ám az egyenlítésre már nem futotta a hátralévő időben. Gattuso mester a hétközi Lazio elleni kupasiker után ma újra igazán nyugodtan alhat.

Serie A, 21. forduló

Napoli–Juventus 2-1 (Zielinski 63., Insigne 86., illetve C. Ronaldo 90.)

Korábban

Brescia–Milan 0–1 (Rebic 71.)
Torino–Atalanta 0–7 (Ilicic 17., 53., 54., Gosens 29., D. Zapata 45+1., Muriel 86., 88. – az elsőt 11-esből)
SPAL–Bologna 1–3 (Petagna 23. – 11-esből, illetve Vicari 24. – öngól, Barrow 59., Poli 63.)
Fiorentina–Genoa 0–0
Inter–Cagliari 1–1 (L. Martínez 29., illetve Nainggolan 78.)
Parma–Udinese 2-0 (Gagliolo 19., Kulusevski 34.)
Sampdoria–Sassuolo 0-0
Hellas Verona–Lecce 3-0 (Dawidowicz 19., Pessina 34., Pazzini - 11-esből 86.)
Roma-Lazio 1-1 (Dzeko 26., illetve Acerbi 34.)