NB I: másfél év légióskodás után hazatér Ugrai Roland

Hivatalos oldalán jelentette be a Budapest Honvéd, hogy szerződtette a korábbi ferencvárosi támadót, Ugrai Rolandot.

Fotó: honvedfc.hu

A magyar válogatott támadó legutóbb Diósgyőri VTK-nál szerepelt Magyarországon, innen ingyen igazolható játékosként távozott a görög Atromitoszhoz. Az itt eltöltött bő másfél év alatt 20 bajnokin lépett pályára klubjában, amelyeken 5 gólt és egy gólpasszt jegyzett.

Ugrai Roland 138 NB I-es mérkőzésen lépett pályára karrierje során, 27 gólt és 18 gólpasszt jegyzett összesen a Szombathelyi Haladás, Ferencváros, DVTK triónál. A négyszeres válogatott ingyen érkezett a kispestiekhez, mivel szerződése lejárt a görögöknél.

Mindenképpen szerettük volna még megerősíteni a támadószekciót, és Roland személyében egy a magyar bajnokságot jól ismerő, de már nemzetközi tapasztalattal is bíró támadót szerződtettünk. Érkezésével tovább bővülnek a variációs lehetőségeink, ami azért is fontos, mert az elkövetkező időszakban sok mérkőzés vár a csapatra – mondta Kun Gábor, a Budapest Honvéd ügyvezető igazgatója.