Olasz Kupa: a Napoli került közelebb a döntőhöz Milánóban (videó)

A labdarúgó Olasz Kupa elődöntőjében, a párharc első mérkőzésn az Inter egy elég gyenge kilencven percet követően hazai pályán 1–0-ra kikapott a Napolitól. A mérkőzés egyetlen gólját Fabián Ruiz lőtte. A visszavágót március 5-én rendezik.

2020.02.17. 07:30
Nem bővelkedik a hét első napja a kínálatban, azonban a futball szerelmesei így is örülhetnek, hiszen vár rájuk egy Chelsea-Manchester United rangadó.

La Liga: a hajrában mentett pontot a Celta Vigo Madridban – videó

2020.02.16. 22:55
Értékes pontokat bukott el a Real Madrid, miután 2-2-es döntetlennel játszott a Celta Vigoval a spanyol élvonal 24. fordulójában.

Serie A: rangadót nyert és előzött a Lazio (videó)

2020.02.16. 22:45
A Lazio hátrányból fordítva 2-1-re legyőzte az Internazionalét az olasz bajnokság 24. fordulójának rangadóján és így riválisát megelőzve feljött a tabella második helyére.

La Liga: sorozatban harmadik mérkőzését vesztette el az Athletic Bilbao – videó

2020.02.16. 20:35
Még az első félidőben eldöntötte a mérkőzés sorsát az Osasuna a spanyol élvonal 24. fordulójában.

Seria A: tovább tart a Cagliari mélyrepülése, a Napoli is legyőzte őket (videó)

2020.02.16. 19:55
Egy góllal jobb volt a Napoli, így a tétmérkőzéseket tekintve sorozatban 11. meccsén sem tudott nyerni a Cagliari.

Bundesliga: megint fontos pontokat bukott a Schalke (videó)

A Schalke 04 gól nélküli döntetlent játszott a Mainz ellen a német bajnokság 22. fordulójában, így hátránya tovább nőtt a BL-indulásért küzdő csapatokhoz képest.

Premier League: remek második félidejének köszönhetően nyert az Arsenal (videó)

2020.02.16. 19:25
Az első félidőben még nem született gól, ellenben a második játékrészben négyet is rúgtak az Ágyúsok a Newcastle-nek.

Brazília: a Flamengo megállíthatatlan, újabb trófeát zsebeltek be

2020.02.16. 18:45
A brazil bajnokság, a riói állami bajnokság és a Libertadores-kupa után a brazil Szuperkupát is elhódította a Flamengo.

Bundesliga: könnyed győzelmet aratott a Bayern München Kölnben (videó)

2020.02.16. 17:20
A listavezető Bayern München 4-1-re győzött az 1. FC Köln otthonában a német bajnokság 22. fordulójában.

Premier League: utolsó perces góllal nyert a Spurs (videó)

2020.02.16. 17:00
Hátrányból felállva visszajött, majd az utolsó percben kiharcolta a győzelmet a Tottenham az Aston Villa otthonában.