Olasz Kupa: nem bírt a Milannal a Juventus (videó)

A Juventus a hosszabbításban mentette döntetlenre az AC Milan ellen az Olasz Kupa elődöntőjének első felvonását.

A 72. perctől tíz emberrel játszó AC Milan egészen a hajráig vezetett, ám a vendég Juventus portugál sztárja, Cristiano Ronaldo a 91. percben büntetőből egyenlített, így 1-1-es végeredménnyel zárult a két elitcsapat első elődöntős összecsapása a labdarúgó Olasz Kupa elődöntőjében.

Olasz Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés

Milan–Juventus 1–1 (Rebic 61., illetve C. Ronaldo 91. – 11-esből)

2020.02.16. 18:45
A brazil bajnokság, a riói állami bajnokság és a Libertadores-kupa után a brazil Szuperkupát is elhódította a Flamengo.

Bundesliga: könnyed győzelmet aratott a Bayern München Kölnben (videó)

2020.02.16. 17:20
A listavezető Bayern München 4-1-re győzött az 1. FC Köln otthonában a német bajnokság 22. fordulójában.

Premier League: utolsó perces góllal nyert a Spurs (videó)

2020.02.16. 17:00
Hátrányból felállva visszajött, majd az utolsó percben kiharcolta a győzelmet a Tottenham az Aston Villa otthonában.

Serie A: négygólos győzelmével mozdult el a kiesőzónától a Fiorentina – videó

2020.02.16. 16:55
A firenzeiek nyerték a kiesés ellen küzdők csatáját, miután 5-1-re legyőzték a Sampdoriát az olasz élvonal 24. fordulójában.

La Liga: a kiesőjelölt csapatok közül a Leganes sem kapott ki

2020.02.16. 16:10
Nem született gól a zöldek összecsapásán, maradt a kiesőzónában a Leganes.

Serie A: nem bírt egymással az Udinese és a Verona

2020.02.16. 14:40
Gólnélküli döntetlent játszott egymással az Udinese és a Verona az olasz élvonal 24. fordulójában.

La Liga: mindkét csapat számára fájó döntetlen született (videó)

2020.02.16. 14:00
Hiába fordított a kiesés ellen menekülő Espanyol, végül be kellett érniük a döntetlennel, de a Sevilla sem lehet elégedett.

Közvetítések: rangadót játszik a Szeged, pályán a Bayern, a Real és a Juventus

2020.02.16. 07:30
A MOL-Pick Szeged a PSG-vel küzd meg a férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának rangadóján.

La Liga: a Granada kiénekelte a sajtot a Valladolid szájából

2020.02.15. 22:55
Drámai hajrában, a ráadás utolsó másodperceiben húzta be a győzelmet a Granada a Valladolid ellen a La Liga 24. fordulójában.

Serie A: gödörben az AS Roma, az Atalanta robog az újabb BL-indulás felé

2020.02.15. 22:35
Hiába vezetett a félidőben, Bergamóban is kikapott az AS Roma, amely zsinórban harmadik vereségét szenvedte el a Serie A-ban.