Spanyol Király-kupa: nehezen nyert a Real Sociedad a Mirandés ellen (videó)

A Real Sociedad 2-1-re legyőzte a másodosztályú Mirandés csapatát a labdarúgó spanyol Király Kupa elődöntőjében, a párharc csütörtöki első mérkőzésén.

A visszavágókat március 4-én és 5-én játsszák, a fináléra április 18-án kerül sor Sevillában.

Spanyol Krály-kupa, elődöntő, 1. mérkőzés

Real Sociedad-Mirandés (II.) 2-1 (Oyarzabal 9. - 11-esből, Odegaard 42., illetve Aias 39.)

szerdán játszották
Athletic Bilbao-Granada 1-0 (Muniain 42.)

Külföldi labdarúgás,Copa del Rey

La Liga: kivívta a BL-indulást a Sevilla is (videó)

2020.07.13. 00:05
A Sevilla 2-0-ra legyőzte a Mallorcát a spanyol bajnokság vasárnapi játéknapján és így két fordulóval a szezon vége előtt kivívta a Bajnokok Ligája-szereplés lehetőségét.

Serie A: négygólos döntetlen a rangadón (videó)

2020.07.12. 23:45
Az AC Milan 2-2-es döntetlent játszott a Napoli otthonában az olasz bajnokság 32. fordulójának rangadóján.

Premier League: meglepő vereséget szenvedett a Leicester City (videó)

2020.07.12. 22:00
A Leicester City teljesen összeomlott a kiesőjelölt Bournemouth otthonában és 4-1-es vereséget szenvedett az angol bajnokság 35. fordulójában.

Labdarúgás: kilenc gólt lőve tért vissza a PSG (videó)

2020.07.12. 21:45
A Bajnokok Ligája végjátékára készülő PSG 9-0-ra győzött a második ligás Le Havre ellen felkészülési mérkőzésen.

Serie A: a hosszabbításban állt fel kétgólos hátrányból a Parma – videó

2020.07.12. 21:30
Mindössze öt perc kellett ahhoz, hogy a Parma 2-0-ról 2-2-re mentse a Bologna elleni összecsapását az olasz élvonal 32. fordulójában.

La Liga: a kiesőjelölt otthonában kapott ki a Valencia (videó)

2020.07.12. 21:25
Hiába futballozott majdnem 40 percig emberelőnyben, a Valencia 1-0-ra kikapott a Leganes otthonában a spanyol bajnokság 36. fordulójában.

Premier League: fordított és nyert a Tottenham az észak-londoni derbin (videó)

2020.07.12. 19:25
A Tottenham Hotspur 2-1-re legyőzte az Arsenalt az angol bajnokság 35. fordulójának rangadóján.

Serie A: kiesési rangadót nyert a Genoa (videó)

2020.07.12. 19:10
A Genoa 2-0-ra legyőzte az egyre reménytelenebb helyzetbe kerülő Spalt az olasz bajnokság 32. fordulójának kiesési rangadóján.

La Liga: megint Raul Garcia vezérletével nyert a Bilbao (videó)

2020.07.12. 19:00
Az Athletic Bilbao 2-1-re győzött a Levante otthonában a spanyol bajnokság 36. fordulójában.

Premier League: továbbra is reménykedhet a bennmaradásban az Aston Villa – videó

2020.07.12. 17:15
Nagyon simán, 2-0-ra sikerült legyőznie a kiesés ellen küzdő Aston Villának a Crystal Palacet az angol élvonal 35. fordulójában.