La Liga: gólgazdag mérkőzésen játszott döntetlent az Atlético Madrid – videó

Hiába vezetett kétszer is a fővárosi együttes a Valencia ellen, végül 2-2-es döntetlennel zárult a spanyol élvonal 24. fordulójának nyitómérkőzése.

Fotó: Valencia Twitter

Nagyszerűen kezdte az összecsapást az Atlético Madrid, miután Marcos Llorente már a 15. percben előnyhöz juttatta a vendégeket. A 40. percben aztán hiába tudott egyenlíteni Gabriel a szünetre ismét a fővárosiak vezettek, méghozzá Thomas 43. percben szerzett góljával.

A fordulás után aztán nem kellett sokat várni az újabb egyenlítő találatra, miután az 59. percben Daniel Parejo passzát követően Geoffrey Kondogbia vette be Jan Oblak kapuját. Végül hiába adódtak nagy helyzetek az Atlético Madrid előtt, majd a 90. percben a Valencia előtt is 2-2-es döntetlennel zárult az összecsapás.

La Liga, 24. forduló

Valencia–Atlético Madrid 2-2 (Gabriel 40., Kondogbia 59., illetve Llorente 15., Thomas 43.)

2020.02.22. 10:55
A hétvégi futballkínálatból a Chelsea-Tottenham és a Leicester-Manchester City mérkőzés mellett két spanyol találkozó emelkedik ki.

Közvetítések: képernyőn a Barcelona, a Real Madrid és a londoni rangadó

2020.02.22. 07:30
A mai nap közvetítései közül a téli sportok világkupái, a biatlon-vb valamint a magyar és külföldi labdarúgó-bajnokságok közvetítései …

La Liga: két tizenegyesgól sem volt elég a győzelemhez a Betisnek

2020.02.21. 23:00
Fordulatos, gólgazdag mérkőzéssel startolt a La Liga 25. fordulója. A Real Betis és a Mallorca is vezetett a találkozón, végül egyik sem nyert.

Serie A: csak ráijeszteni tudott a kiesőjelölt a Napolira - videó

2020.02.21. 22:40
Hátrányból fordítva vitte el a három pontot Bresciából a Napoli a Serie A 25. fordulójának nyitómérkőzésén.

Bundesliga: vért izzadt a Bayern a sereghajtó ellen - videó

2020.02.21. 22:30
A Bundesliga utolsó helyén szerénykedő Paderborn kétszer is egyenlített az Allianz Arénában, de aztán jött Robert Lewandowski.

La Liga: besült a Barcelona új igazolása a bemutatóján

2020.02.21. 20:30
A nagy csapatoknál hagyomány, hogy valóságos médiafelhajtást rittyentenek egy-egy játékos bemutatása köré. Szegény Martin Braithwaite most ennek itta meg a levét.

La Liga: az Eibar edzője nem kímélte Messit

2020.02.21. 17:25
Miközben mindenki Martin Braithwaite átigazolásával foglalkozik a Barcelonával kapcsolatban, addig a hétvégi ellenfél trénere Messin köszörüli a nyelvét.

Bajnokok Ligája: Gulácsi a hét csapatában

2020.02.21. 16:10
Az RB Leipzig magyar válogatott kapusa bekerült a hét csapatába az UEFA-nál a Tottenham elleni teljesítményének köszönhetően.

Tévéműsor: Bukarestet is bevenné a Ferencváros

2020.02.21. 07:30
A ferencvárosi lányok hazai pályán tízzel verték a CSM-et, most idegenben ismételhetik meg a bravúrt a kézilabda Bajnokok Ligájában. Képernyőn a Bayern, a Napoli és egy magyaros hokiderbi is.

Európa Liga: egygólos előnyt harcolt ki a Roma és az Arsenal (videó)

2020.02.20. 23:00
A Roma kapott gól nélkül nyert otthon, míg az Arsenal egy késői gólnak köszönhetően diadalmaskodott Görögországban.