La Liga: két tizenegyesgól sem volt elég a győzelemhez a Betisnek

Fordulatos, gólgazdag mérkőzéssel startolt a La Liga 25. fordulója. A Real Betis és a Mallorca is vezetett a találkozón, végül egyik sem nyert.

Fotó: Twitter

A sevillai gárda kétszer is hátrányba került hazai pályán a Mallorca ellen, ám mindkétszer tizenegyesből egyenlített, majd a második félidő elején a vezetést is megszerezte a veterán Joaquin révén. Hogy nem örülhettek a három pontnak, arról a japán Takefusa Kubo gondoskodott, így végül osztozkodtak a csapatok a pontokon.

La Liga, 25. forduló

Real Betis-Mallorca 3-3 (Canales 19. - tizenegyesből, Fekir 35. - tizenegyesből, Joaquin 48., ill. Cucho 16., Budimir 27., Kubo 70.)

Külföldi labdarúgás,La Liga,Real Betis

Premier League: megosztoztak a pontokon Burnleyben (videó)

2020.07.05. 14:55
Döntetlent játszott egymással a Burnley és a Sheffield United az angol bajnokság 33. fordulójában.

La Liga: marad vagy megy Messi?

2020.07.05. 14:25
Kisebb gondja is nagyobb mostanság a Barcelonának, a katalánok négy pontos lemaradásban vannak az ősi rivális Real Madridhoz képest és legnagyobb sztárjukat is elveszíthetik nyáron.

Bundesliga: trénere szerint Lewandowski esélyes az Aranylabdára

2020.07.05. 13:35
Hansi Flick szerint a Bayern németországi duplázása nagyban hozzájárulhat a lengyel gólvágó egyéni elismeréséhez.

Serie A: Buffon és Ronaldo is történelmet írt

2020.07.05. 10:05
A Juventusnak igen jó napja volt szombaton: egy jókora lépéssel közelebb kerültek az újabb bajnoki cím megszerzéséhez, a klub két klasszisa pedig egy-egy fontos mérföldkőhöz érkezett.

Közvetítések: jön az év első Forma-1-es futama, futballdömping a topligákban

2020.07.05. 07:30
Ausztriában kiosztják a 2020-as Forma-1-es szezon első pontjait, képernyőn, a Liverpool, a Manchester City, a Real Madrid és a Barcelona is.

La Liga: egy pontot elcsent a Granada a Valenciától – videó

2020.07.05. 00:10
Az első félidőben kisebb fölényben játszó, majd a második játékrészben vezetést szerző Granada végül 2-2-es döntetlent játszott a Valencia ellen a spanyol élvonal …

Serie A: a Milan lényegében szertefoszlatta a Lazio bajnoki álmait (videó)

2020.07.04. 23:40
A bajnoki címre törő Lazio 3-0-ra kikapott az AC Milantól az olasz bajnokság 30. fordulójában.

Premier League: esélye sem volt a Watfordnak a Chelsea ellen (videó)

2020.07.04. 22:55
A Chelsea 3-0-ra legyőzte a Watfordot az angol bajnokság 33. fordulójában és így őrzi a BL-indulást jelentő negyedik helyét.

La Liga: nem bírt egymással a Celta Vigo és a Real Betis, nyert a Real Valladolid - videó

2020.07.04. 22:15
Hiába vezetett sokáig, végül csak 1-1-es döntetlent tudott játszani a Celta Vigo a Real Betissel a spanyol élvonal 34. …

Német Kupa: huszadszor is a Bayern München a kupagyőztes (videó)

2020.07.04. 21:55
Története során huszadik alkalommal nyerte el a DFB-kupát a Bayern München, miután a berlini döntőben 4-2-re győzött a Bayer Leverkusen ellen.