Tévéműsor: Bukarestet is bevenné a Ferencváros

A ferencvárosi lányok hazai pályán tízzel verték a CSM-et, most idegenben ismételhetik meg a bravúrt a kézilabda Bajnokok Ligájában. Képernyőn a Bayern, a Napoli és egy magyaros hokiderbi is.

9.55: Alpesi sí, világkupa, Crans Montana, női lesiklás (Eurosport 1)
13.45: Lósport, Kincsem+ (Sport 2)
13.45 és 19.45: Sznúker, Shoot Out 2020, Watford (Eurosport 1)
14.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj (Digisport 1)
15.00: Kerékpár, Andalúz körverseny, 3. szakasz (Eurosport 2)
15.15: Tenisz, ATP-torna, Marseille (Sport 2)
16.45: Kerékpár, Algarvei körverseny, 3. szakasz (Eurosport 2)
17.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, CSM Bucuresti-FTC (Sport 1)
17.45: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék-MAC Újbuda (Digisport 2)
18.15: Röplabda, női Extraliga, Jászberény-MTK (M4 Sport)
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Brest (Digisport 3)
19.00: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro (Eurosport 2)
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Paderborn (Sport 1)
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Brescia-Napoli (Digisport 1)
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-Lyon (Digisport 2)
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Mallorca (Spíler 2)

Nyitó kép: MTI/Kovács Tamás

Élő közvetítés,Külföldi labdarúgás,Kézilabda,Bundesliga,Serie A,röplabda,La Liga,Tenisz,téli sportok,kerékpár,Alpesi sí,Kézilabda BL,Sznúker,FTC-Rail Cargo Hungaria,Ligue 1,Lósport

Bundesliga: a Bayern München védője megszegte a kijárási tilalmat

2020.04.02. 20:35
Ráadásul nem csak megszegte, de eközben autóbalesetet is szenvedett.

Az első idei lefújt bajnokság győztese a Club Brugge

2020.04.02. 16:15
A Club Brugge csapatát hirdették ki a belga labdarúgó-bajnokság győztesének, miután a jelentősebb európai ligák közül elsőként csütörtökön itt törölték a sorozat további …

La Liga: Neymart és Martínezt is akarja a Barcelona

2020.04.02. 12:20
Az átigazolási híreknek/pletykáknak még a koronavírus sem szabhat határt.

Premier League: Hudson-Odoi a válogatottról és az Eb-ról álmodozik

2020.04.02. 11:45
A járvány alatt, a munka nélkül maradt sportolók, álmodozással töltik a pihenőt. Legalábbis Callum Hudson-Odoi mindenképp.

A hónap amikor leállt a sportvilág, avagy mit töröltek és halasztottak el márciusban?

2020.04.01. 20:00
Márciusi összefoglalónk második részében a teljesség igénye nélkül összegyűjtjük, hogy melyik jelentős …

Tenisz: törölték a wimbledoni Grand Slam-tornát

2020.04.01. 19:35
A második világháború óta nem volt példa arra, hogy ne rendezzék meg a wimbledoni teniszversenyt.

Néhány sikert megünnepeltünk, aztán jött a koronavírus

2020.04.01. 18:05
Feljutott a Davis-kupacsapat, Szilágyi Áron világkupa-versenyt nyert, B-csoportos világbajnokságot nyert a bandyválogatott, aztán a koronavírus a sportvilágot is megbénította.

Válogatott: júniusban sem lesznek Eb-pótselejtezők

2020.04.01. 17:05
Az Európai Labdarúgó Szövetség szerdán döntött: tovább halasztja az eredetileg márciusra kiírt Európa-bajnoki pótselejtezőket.

Premier League: a Leicester City dobhat mentőövet Coutinhónak

2020.04.01. 15:30
Több Premier League klub érdeklődését is felkeltette a kényszerű holtszezonban a jelenleg a Bayern Münchennél portyázó brazil cselgép.

Bajnokok Ligája: az UEFA mindenképpen befejezné a szezont

2020.04.01. 14:00
Hiába a világszerte tomboló koronavírus-járvány, az UEFA elemzői szerint minden áron be kell fejezni a Bajnokok Ligája és az Európa-liga idei szezonját.