Premier League: a Chelsea szélsője távozik a nyáron

Balázs Dávid

A Chelsea spanyol szélsőjének júniusban lejár a szerződése, amelyet nem hosszabbít meg, így távozni fog a londoni együttesből.

Fotó: player.hu

Ezt maga a 32 esztendős spanyol válogatott Pedro árulta el a Cadena SER rádiócsatornának.

„Az idény végén elhagyom a Chelsea-t. A szerződésem júniusban lejár, de most az a fontos, amin mindannyian keresztül megyünk, és hogy emiatt nem is tudunk normálisan edzeni. Hogy mi történik a jövőben, az a jövőre tartozik.”

- mondta Pedro.

A spanyol szélső 2015 nyarán igazolt a Barcelonától Angliába, a Chelsea színeiben eddig összesen 201 mérkőzésen lépett pályára, ezeken 43-szor volt eredményes, emellett kiosztott 28 gólpasszt is.

Külföldi labdarúgás,Premier League,Chelsea

PL: A Tottenham gálát rendezett Stokeban (videó)

2016.04.18. 22:50
Kane és Alli is duplázni tudott a Stoke otthonában, ezzel a győzelemmel pedig a Tottenham öt pontra feljött a Leicesterre.

Élő sportközvetítések: képerőnyőn a Benfica, a Spurs és a női röplabda döntő is

2016.04.18. 07:40
A Vasas Óbuda Békéscsabán kezdi meg a női röplabda finálét.

La Liga: A Camp Nouban bukott a Barca (videó)

2016.04.17. 22:25
A Real Madrid után a Valencia is meg tudta verni a Barcelonát a Camp Nouban, így pedig az Atletico már behozta a tabellán a katalánokat.

Serie A: Totti pontot mentett a Romának (videó)

2016.04.17. 20:00
Fordulatos mérkőzésen ikszelt le a Roma az Atalantával, simán nyert a Juventus és a Fiorentina is.

PL: Egyre lejjebb az Arsenal (videó)

2016.04.17. 19:10
Az Arsenalnak hazai pályán csak egy döntetlenre futotta a Crystal Palace ellen, így már negyedik helyen vannak az ágyúsok.

Élő sportközvetítések: Forma-1, WTCC, kézilabda MK-döntő, Barcelona, Juve, BVB

2016.04.17. 06:20
Michelisz Norbert is képernyőre kerül ma, de a kézilabda kupadöntő, a Barca, a Juve és a Dortmund meccse is izgalmasnak ígérkezik.

Kiesett az Aston Villa a Premier League-ből (videó)

2016.04.16. 19:25
A 18 esztendős Rashford góljával ejtette ki a PL-ből a Manchester United az Aston Villát

La Liga: királyi k.o. a Getafe ellen (videó)

2016.04.16. 18:45
Ötöst rúgott a Real Madrid a Getafének, egy pontra csökkentve ezzel hátrányát a listavezető Barca mögött.

A Legia győzött a lengyel örökrangadón a Lech Poznan ellen

2016.04.16. 12:20
Nikolics ezúttal nem talált be, a Legia azonban így is legyőzte Kádár Tamás csapatát

A hétvégén már szinte bajnok lehet a Leicester City

2016.04.16. 08:45
Angliában tulajdonképpen eldőlhet a bajnokság, míg Spanyolországban élesedhet a kűzdelem a bajnoki címért.