Kézilabda: Kiss Éva még kivár a visszavonulással

A Győri ETO kézilabda-csapatának háromszoros Bajnokok Ligája-győztes kapusa idén hagyott volna fel az aktív sporttal, de az olimpia halasztása miatt meghosszabbíthatja pályafutását.

Fotó: kisalfold.hu

A magyar válogatott kézilabdázó már korábban bejelentette, hogy ebben a szezonban lép utoljára pályára, azonban a váratlanul jött koronavírus-helyzet és az olimpia halasztása átírhatja terveit. Kiss Éva most az MTI-nek nyilatkozva elmondta, hogy bár az év elején még úgy érezte, eljött az ideje a visszavonulásnak, mindenképpen olimpiai szerepléssel szeretné befejezni a karrierjét.

Mint ismert, a magyar női válogatottnak még van esélye a tokiói kvóta kiharcolására, az Elek Gábor és Danyi Gábor által irányított nemzeti csapat Oroszországgal, Szerbiával és Kazahsztánnal küzdhet meg az olimpiai kvóták egyikéért Győrben - hogy mikor, az egyelőre nem dőlt el.

Kiss Éva döntése még nem végleges, de elmondta, minden sportoló álma, hogy szerepeljen az olimpián, márpedig neki ez még nem adatott meg, hozzátéve, bárhogy is határoz a visszavonulásával kapcsolatban, biztos benne, klubja támogatni fogja.

Kézilabda,Győri Audi ETO KC,Tokió 2020,olimpia

Final Four-sorsolás: a Kiel lesz a Veszprém ellenfele

2016.05.03. 13:55
Május 28-án a Veszprém ellenfele a Kiel lesz a férfi kézilabda Bajnokok Ligája elődöntőjében

Sport a televíziókban: eldőlhet a bajnoki elsőség Angliában

2016.05.02. 06:00
Ha nem nyer a Spurs a Chelsea otthonában, a Leicester a bajnok, Kleinheislerék a Stuttgartot fogadják, angol-német legendák a pályán

Kézilabda Magyar Kupa: győri történelmi siker

2016.05.01. 19:35
Sorozatban 12. alkalommal nyerte meg a női kézilabda Magyar Kupát a Győr, és ezzel a sikerrel beérte az örökrangsorban eddig egyedüli éllovas Vasast.

Kézilabda BL: a Paris SG ellen is játszhat a Veszprém

2016.05.01. 19:25
Kialakult a férfi kézilabda Bajnokok Ligája Final Four mezőnye, miután a Paris SG nyolcgólos összesítéssel jutott túl a Zágrábon a negyeddöntőben

Final Fourban a Veszprém: Lékai a meccs embere

2016.05.01. 12:30
Harmadszor jutottunk sorozatban a final fourba, ez csak a legnagyobb csapatok jellemzője - mondta a Lékai, aki a szakemberek szerint a siker kulcsembere volt

Férfi kézilabda BL - A Veszprém bejutott a négyes döntőbe

2016.04.30. 19:40
Sorozatban harmadszor jutott be a férfi kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjébe az MVM Veszprém.

Női kézilabda Magyar Kupa - A Győr legyőzte az FTC-t, ellenfele az Érd lesz

2016.04.30. 16:20
A Fehérvár csapatát két góllal legyőző Érd lesz a címvédő Győri Audi ETO ellenfele a női kézilabda Magyar Kupa vasárnapi fináléjában.

Női kézilabda MK: nagy csata a fináléért

2016.04.30. 10:20
A döntő vélhetően simább lesz, mint az elődöntők.

Férfi kézilabda: Renato Sulic magyar állampolgár lett

2016.04.29. 11:50
Állampolgári esküt tett az MVM Veszprém férfi kézilabdacsapatának horvát játékosa, a 36 éves Renato Sulic.

Női kézilabda NB I - Hétgólos előnyben a Ferencváros

2016.04.27. 20:10
A címvédő Ferencváros hazai pályán hét góllal győzte le a Debrecen együttesét a női kézilabda NB I elődöntőjének első felvonásán, szerdán.