Vízilabda: a kormány támogatásával menekülhet meg az egri klub

A magyar kormány 300 millió forinttal támogatja a fizetésképtelen egri vízilabdacsapatot - derül ki a Magyar Közlöny határozatából.

A közlemény szerint a magyar kormány azért támogatja ekkora összeggel az egri vízilabdát, mert az egriek utánpótlása és sportszakmai tevékenysége kiemelkedőnek számít vidéki viszonylatban. A klub 245 millió forintot költhet a tartozása konszolidálására, míg 55 milliót a sportszakmai feladatok ellátására fordíthat. Az egri vízilabdacsapatot működtető Egri Vízilabda Kft. ügyvezetője Szécsi Zoltán hétfőn még úgy tájékoztatta a Nemzeti Sportot, hogy a klub fizetésképtelenné vált.

Címkék: Vízilabda, ZF Eger
Vízilabda,ZF Eger

Tévéműsor: Real-City csúcsderbi és rengeteg tenisz a szerdai menü

2020.02.26. 07:30
Képernyőre kerül egy Európa-liga mérkőzés és egy kézilabda BL-találkozó is. A tenisz szerelmesei nagyon örülhetnek.

Női vízilabda világliga: újra legyőztük Hollandiát

2020.02.25. 18:15
Az olimpiai selejtezőre készülő, Bíró Attila irányította női válogatottunk a szentesi világliga-meccsen 12-7-re győzött.

Vízilabda BL: hat éve tartó veretlenségi sorozatot tört meg az OSC!

2020.02.21. 21:55
Hatalmas bravúrt hajtott végre az OSC Újbuda a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörében, a magyar gárda az olasz Pro Recco otthonában diadalmaskodott.

Tokió 2020: 16 fős kerettel újabb felkészülésnek vág neki a női vízilabda-válogatott

2020.02.18. 12:30
Tizenhat fős kerettel kedden (ma) kezdi meg a felkészülést a magyar női vízilabda-válogatott a trieszti olimpiai …

A labdajátékoké a szerda este

2020.02.12. 07:30
Vízilabda, jégkorong, kézilabda, tenisz és labdarúgás közül is választhatunk az esti programban.

Férfi vízilabda világliga ötgólos vereséget szenvedett el a magyar válogatott

2020.02.11. 21:45
Már az első negyedben magabiztos, kétgólos előnyre tett szert Franciaország, majd a harmadik negyedet is behúzva végül 15-10-re győztek a …

Vízilabda: a görögöket szinte biztosan le kell győznünk Tokióért

2020.02.11. 15:35
Bíró Attila együttese nem járt rosszul az olimpiai selejtezőtorna sorsolásánál, amit márciusban tartanak meg Triesztben.

Vízilabda: elmaradhat a világliga-selejtező mérkőzés

2020.02.10. 17:45
Frankfurtban rekedt a magyar férfi vízilabda válogatott a viharos nyugat-európai időjárási viszonyok miatt, így kérdésessé vált, hogy a keddi mérkőzésre odaérnek időben.

Vízilabda: dunaújvárosi iksz az Euroliga negyeddöntőben

2020.02.08. 18:20
Nem sikerült hazai medencében előnyt szereznie a Dunaújvárosnak a női vízilabda Euroliga negyeddöntőjének első mérkőzésén az orosz Dinamo Uralocska ellen.

Férfi vízilabda BL: fontos meccset veszített el otthon a Szolnok

2020.02.05. 20:35
A Szolnok hazai környezetben 8-7-re kikapott a Spandau Berlintől a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek szerdai játéknapján.